999 rezultate për

naser

Naser Aliji bëhet me ekip të ri, firmos më skuadrën e njohur Pasi zgjodhi vetë që të largohej nga Dinamo Bucureștit, mbrojtësi i Kombëtares, Naser Aliji, ka zyrtarizuar ekipin
Lirohet nesër nga burgu Tomor Morina Pavarësisht kërkesës për ekstradim në Serbi, ish-ushtari i UÇK-së Tomor Morina pritet që nesër të lëshohet nga paraburgi
Naser Vllasi tregon si e vranë komandantin serb në Koshare (VIDEO) Naser Vllasi, i njohur si komandant “Kobra”, gjatë betejës së Koshares, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në R
Naser Osmani, Bujar Bukoshi dhe Atdhe Gashi nën akuzë për fondin e 3 përqindshit Para një viti Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë ndaj deputetit të LDK’së, Naser Osmani, ish-Kryeministrit në Ekzi
Dënim maksimal për vrasësin e Donjeta Pajazitit Pas kthimit të rastit në rigjykim, Naser Pajazitaj, është dënuar me burgim të përjetshëm, pasi është shpallur fajtor për
Skandali i lirimit të Naser Gashit, shpallet në kërkim shefi i Komisariatit të Kukësit Disa muaj pas skandalit me lirimin e trafikantit të drogës Naser Gashi nga komisariati i Kukësit, Krimet e Rënda kanë lë
Naser Aliji pranë largimit nga Dinamo Bucurest Ka zgjatur vetëm një muaj aventura Naser Aliji tek skuadra e Dinamo Bucurest, shkruan Albeu.com. Lajmi është zbuluar
Gjykata Supreme ende vazhdon të injorojë lëndën e Naser Eshtrefit Gjykata Supreme e Maqedonisë vazhdon të mos e marrë parasysh, ankesën për lëndën e Naser Eshtrefit, të dënuarit për vras
Vëllai dhe nipi i Sekiraqës përfundojnë në qeli Vëllai dhe nipi i Enver Sekiraqës do të qëndrojnë në paraburgim për një muaj si të dyshuar për rastin e plagosjes të mar
Kjo është arsyeja pse Sekiraqët u përfshinë në sherr Sherri që ndodhi mbrëmë në mes të familjarëve të Enver Sekiraqës dhe dy personave të tjerë dyshohet të ketë filluar vite
Deputeti i LDK-së nuk paraqitet në gjykatë Në gjykimin e Naser Osmanit dhe shtatë të akuzuarve të tjerë rreth privatizimit të fabrikës “FAN” në Podujevë, është ndë
Deputeti i LDK-së del para gjykatës, akuzohet për korrupsion Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, sot pritet që të vazhdojë gjykimi i deputetit të Kuvendit të Kosovës Naser Osmani dh
Këta janë emrat e të akuzuarve për shitje të statusit të veteranit dhe seks me pagesë Sigurohet aktakuza e ngritur të mërkurën nga një prokuror i EULEX-it për vepra të ndryshme penale, përfshirë mashtrimin
Princeshë Qajar, simboli i bukurisë: 13 meshkuj vranë veten se ajo i refuzoi Bukuria është një gjë që çdo grua do të donte ta kishte, dhe të qënurit në qendër të vëmendjes i ka bërë njerëzit të shk
Gazetarët në protestë kundër kërcënimeve Gazetarët protestuan para Qeverisë, kundër kërcënimeve dhe fyerjeve që kreu i degës së BDI-së në Çair Beqir Asani i bëri
Kryeprokurori Jovevski reagon për rastin e Bekir Asanit Prokurori i përgjithshëm publik, Lubomir Jovevski sot për TV24 ka theksuar se prokuroria ka marrë sot njoftimin nga SPB
El Khelaifi mendon për "400 mln" tjetër, piketon blerjen e parë Ajo që Presidenti Naser El Khelaifi ëndërronte dje ka marrë fund. Nuk kanë mjaftuar miliona euro që Paris Saint Germain
Gjykata liron Naser Pajazitin, të akuzuarin kryesor për vrasjen e Donjeta Pajazitit Sipas aktgjykimit të gjykatës, nuk është arritur te dëshmohet se i akuzuari ka kryer vrasjen e të rejës, që ka qenë edhe
Naser Selmani: Ministrat e BDI-së sillen si në kohën e VMRO-së Ministri Robert Popovski qorton ministrat e BDI për bojkotin ndaj medias shqipe Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të
Naserit nuk i pëlqen organizimi i festës së Pavarësisë 10-vjetori i Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës u festua pa miqtë, të cilët mbështetën çlirimin dhe pavarësinë e Kosovës