999 rezultate për

narkoza

Zgjohet nga narkoza dhe nuk njeh gruan e tij (VIDEO) Jason Mortensen pasi u nënshtrua një operacioni në Utah të SHBA-së nuk njohu gruan, me të cilën kishte gjashtë vite që j