999 rezultate për

narkotike

Kultivoi kanabis, arrestohet 54 vjeçari në Vlorë Policia ka vënë në pranga një 54 vjeçar në Vlorë. Gjatë kontrollit në banesë, i është gjetur një sasi lëndësh narkotike
Konsumonte kokainë me miqtë, arrestohet vajza e akademikut të njohur Vajza e akademikut të njohur nga Kosova, Mehmet Krajës njëherësh ish-asistantja e ish-presidentet Atifete Jahjaga, Gresa
Shpërndante lëndë narkotike, 30-vjeçari shqiptar shfaqet nervoz para policëve, vihet në pranga Një 30-vjeçar shqiptar me precedentë penalë të lehtë, është arrestuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai vu në
Kultivonin kanabis në oborrin e shtëpisë, arrestohen 5 persona në Lazarat Vijon puna për kontrollin e territorit, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotik
Kultivonin kanabis, arrestohen 2 vëllezër në Ndroq, në kërkim i treti Policia ka vënë në pranga dy vëllezër teksa ka shpallur në kërkim vëllain tjetër pasi iu sekuestruan 60 fidanë kanabis.
I akuzuar për narkotikë dhe tentativë vrasje, arrestohet 41 vjeçari Wshtë vënë në pranga një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh. Ky shtetas dyshohet se bash
Prostitucion dhe kokainë në një lokal në Belsh, arrestohet pronari Policia e Belshit ka arritur të verë në pranga shtetasin E.Ç., 43 vjeç i cili ushtronte veprimtari të jashtëligjshme në
Kultivonte kanabis, arrestohet 42 vjeçari nga Vlora Policia e Tepelenës ka vënë në pranga një tjetër person i cili kultivonte lëndë narkotike. 43vjeccari nga Vlora është
Kultivonte bimë narkotike, arrestohet 59 vjeçari në Gjirokastër Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për vepr
SHKODER/ U kapen me 200 kg drogë, jepet masa e sigurisë për 5 të arrestuarit Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për tre nga 5 të arrestuarit e operacionit "Prekalori", të c
I shpallur në kërkim ndërkombëtar prej 10 vitesh, arrestohet në Vlorë 59-vjeçari Një 59-vjeçar është arrestuar pasditën e sotme në fshatin Novoselë të Vlorës duke e vendosur para përgjegjësisë penale s
5 të arrestuarit për drogë në Shkodër, policia jep detajet Policia e Shtetit ka dhënë detaje rreth arrestimit të 5 personave sot në Shkodër, pas sekuestrimit të 205 kilogramë drog
Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen tre persona (VIDEO) Policia ka përfunduar me sukses operacionin antidrogë "Porosia e fundit", duke vënë në pranga 3 shtetas. M. K., 23 vj
Në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Lezhë 24-vjeçari Një tjetër shtetas shqiptar me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i dyshuar për përfshirje në veprimtari kriminale në fush
Gjykata lë në burg policin i krimeve që shpërndante drogë Gjykata ka vendosur të lerë në burg policin Ledion Bako i cili u kap me drogë tre ditë më parë. Agjenti i krimeve i k
Me pistoletë si i "fortë" dhe "Versace", kush është polici i krimeve që shpërndante drogë (FOTO LAJM) Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar ditën e sotme agjentin e krimeve Ledion Bako. Ai ndiqej p
Iu gjet në makinë lëndë narkotike, arrestohet agjenti i krimeve në Tiranë Një agjent i Krimeve në komisariatin nr.2 të policisë u arrestua, pasi në makinë iu gjet një sasi lënde narkotike. SH
Shpërndante drogë në Tiranë, arrestohet 50 vjeçari (VIDEO) Policia ka goditur një tjetër bandë të shpërndarësve të narkotikëve. Wshtë arrestuar në flagrancë pordoruesi i droga
Qeveria e Kosovës formon Task Forcë kundër narkotikëve Qeveria e Republikës së Kosovës, në mbledhjen e sotshme ka nxjerr vendim që të fillohet me një fushat kundër përdorimit
Pas Elbasanit, FNSH blindon Vlorën Njësia operacionale, FNSH dhe policia e Vlorës kanë nisur disa kontrolle në orët e para të mëngjesit të sotëm. Kontro