999 rezultate për

narkotike

Tregtonte "mall", kapet tironsi Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor antidrogë i koduar "DRIVER" në fushën e tregëtimit të drogave të for
Arrestohen 3 të rinj në Shkodër, çfarë iu gjet në banesë Policia e Shkodrës ka finalizohet operacioni policor të koduar "Buna". Sekuestrohen 3 armë zjarri, municon luftarak d
Kapen me doza "bari", pranga dy të rinjve në Vlorë Dy të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë së Vlorës pas janë kapur me doza kanabisi. Në pranga kanë rënë: E.K.
Furnizonte me "bar" lagjet e Tiranës, kapet 25 vjeçari Policia e Tiranës ka goditet nga një tjetër rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Arrestohet në
Iu gjet armë dhe "mall" në xhep, kapet i forti i Kurbinit Policia e Kurbinit ka ushtruar kontrolle të befasishme në akse rrugore, lokale dhe ambiente të ndryshme për kapjen e per
Shkatërrohet banda e trafikantëve në Francë, si funksiononte klani shqiptar Policia franceze i ka dhënë fund një grupi shqiptarësh të cilët trafikonin lëndë narkotike në Francë. Kjo bandë, furn
Shpërndanin "mall" në Tiranë, kapen 2 të rinj Policia e Tiranës ka arrestuar dy personave, të cilit shisnin lëndë narkotike, të llojit heroinë, në zonën e Kombinatit
Arrestohet ish-futbollisti i "La Ligas", pjesë e grupit të narkotikëve (FOTO LAJM) Policia spanjolle ka kryer një supër operacion anti-drogë në disa qytete të mëdha të vendit duke arrestuar 19 persona, d
Mijëra euro, bar dhe makina luksoze: Kapen 5 persona të veshur me jelekë policie (VIDEO) 5 persona kanë përfunduar në prangat e policisë, ndërkohë që dy të tjetrët janë shpallur pas operacionit “Kurila”. At
Euro, lekë dhe të “bardhë”, kapen dy të rinjtë në dy operacione Policia ka arrestuar ditwn e sotme dy të rinj të cilët shpërndanin lëndë narkotike. Ndërkohë 42 doza me lëndë narko
"Zbërthehet" grupi i trafikantëve në Athinë, mes 22 të prangosurve edhe 2 shqiptarë Një megaoperacion është zhvilluar në Greqi. 22 persona janë arrestuar, mes tyre edhe 2 shqiptarë, të cilët akuzohen s
Dallgët nxjerrin 60 milion euro lëndë narkotike në plazhet franceze (FOTO LAJM) Javët e fundit, dallgët e detit kanë nxjerrë në brigjet franceze rreth 760 kg kokainë të ndara në pako, me vlerë rreth 6
I dënuar për shpërndarje të narkotikëve, ekstradohet 43 vjeçari Vijon bashkëpunimi i pandërprerë mes Interpol Tirana dhe homolgëve, për kapjen me qëllim ekstradimi të personave të shpa
Shpërndante "bar jeshil", kapet "furnitori" në Tiranë Policia e Tiranës ka kapur një 25 vjeccar i cili shpërndante lëndë narkotike në zonën e ish-Parkut të Autobusëve në krye
"Trekëndëshi" merr në qafë 25 veta, ndalohen 5 prej tyre 25 shtetas janë proceduar në Gjirokastër në kuadër të operacionit “Trekëndëshi”, një operacion i rwndwsishwm antidrogë.
Vjen në Tiranë dosja me emrat e "të fortëve", rinisin hetimet për avionin në Ishëm Hetimet për avionin e Rrëzuar në Ishëm rreth 3 vite më parë kanë rinisur sërish. ABC NeWs raporton se Prokuroria për
"Uau", policia britanike habitet pasi kap dy shqiptarët brenda "shtëpisë së hashashit" (VIDEO) Dy shqiptarë janë arrestuar pasi kishin përshtatur në një apartament, fabrikë të “sofistikuar” për kultivimin e kanabis
Shkatërrohet banda shqiptare e narkotikëve në Spanjë, 6 në pranga Realizohet operaconi i titulluar “Saksia” që ka sjellë arrestimin e gjashtë shtetasve shqiptarë të moshës 25 deri në 45
Shpërndanin "bar jeshil" nëpër Tiranë, kapen 2 të rinjtë Finalizohen dy operacione për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta në doza të
"Bosi shqiptar i lëndëve narkotike në Ballkan", i sekuestrohen 12 milion euro pasuri fierakut Është sekuestruar pasuria prej rreth 12 milionë eurosh e biznesmenit fierak Arjan Shanaj, i cili njihet ndryshe dhe si b