999 rezultate për

nara

Wanda Nara provokon sërish: Pa dashuri, s'ka derbi. Urime miqve milanistë Wanda Nara nuk rresht së provokuari nga Franca. Teksa Interi u mund nga Milani në Derbin e Maddoninas, argjentinasja
Georgina Rodriguez vs Wanda Nara, gratë e futbollistëve sfidë në shfaqjen e LV (FOTO LAJM) Njëra më provokuese se tjetra, me qindra e mijëra artikuj të dedikuara atyre, Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara janë gra
"Nëse skuadra humbet nuk kryen marrëdhënie", Wanda Nara nxjerr "zbuluar" Icardin (FOTO LAJM) Wanda Nara ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Maur
E quajti grua pa ndjenja, Wanda Nara i kundërpërgjigjet me kode Maxi Lopez (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Maxi Lopez lëshoi kritikat e radhës për ish-gruan e tij, Wanda Nara, me të cilën ka dhe një djalë. Tas
"Grua pa ndjenja", Maxi Lopez akuzon sërish Wanda Narën Wanda Nara ka mohuar që ndokush në familjen e saj, përfshirë Mauron dhe fëmijët, të jenë pozitive me COVID-19. “L’Equipe
Wanda Nara nuk harron të provokojë, pozon me pamje nga deti (FOTO LAJM) Ajo është një nga femrat më të komentuara. Wanda Nara edhe kësaj radhe ka arritur që ta 'ndez' rrjetin me fotografinë
Me pamje nga deti, Wanda Nara pozon me bikini dhe të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM) Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale me fotot që publikon.
Wanda Nara pozon me bikini dhe të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM) Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale me fotot që publikon.
Duke ekspozuar të pasmet nga pishina, kështu relaksohet Wanda Nara (FOTO LAJM) Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi, wanda Nara, nuk mund të mos provokojë në çdo dalje të
Nga divani i shtëpisë me të brendshme, Wanda Nara ngre temperaturat (FOTO LAJM) Wanda Nara ka 6.6 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan momente nga më të ndryshme nga jeta e saj profesional
Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshorti
Wanda Nara ngre më shumë temperaturat, "tërbon" ndjekësit me pozat provokuese (FOTO LAJM) Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese, ku shpesh tërheq vëmendjen e të gjithëve, duke ekspozuar trupin e saj.ëand
"Jeta ime në serial televiziv", Wanda Nara mer papritur vendimin (FOTO LAJM) “Këtë vit, shumë agjenci të mëdha më kanë propozuar që të tregoj jetën time, në formën e një seriali televiziv. Ofer
Wanda Nara i "vë vulën", jep sinjalin e radhës për kalimin e Icardit te PSG (FOTO LAJM) Kalimi përfundimtar i Mauro Icardit te PSG, është çështje kohe. Mediet italiane flasin për një akord mes kampionëve të F
Wanda Nara "tërbon" Instagramin me fotot nga stërvitja (FOTO LAJM) Ndonëse futbolli është ndalur dhe spektaklet ku ajo merr pjesë gjithashtu, Wanda Nara ka gjetur sërish një mënyrë për të
Wanda Nara shijon rrezet e diellit, këtë herë jo me Icardin po me qenin Wanda Nara po shijon rrezet e diellit me pamje nga liqeni i Comos. Karantina e bashkëshortes së Mauro Icardit është
"Karantina 2020", mesazhi i Wanda Naras që shoqërohet me foto hot (FOTO LAJM) "Karantina 2020". Është ky mesazhi i thjeshtë në spanjisht i Wanda Naras në Instagram, me bashkëshorten e Mauro Icardit
Wanda Narën nuk e mërzit karantina, del me bikini në oborrin e super vilës (FOTO LAJM) Wanda Nara u shfaq joshëse në fotografinë në bikini. Partnerja e Mauro Icardit nuk po ankohet për qëndrimin e mbyllur
E pakujdesshme me fëmijët, Wanda Nara replikon me Maxi Lopez Wanda Nara i është kundërpërgjigjur ish-bashëshorti i saj, Maxi López, i cili e akuzoi si një nënë të keqe për faktin që
E akuzoi që solli fëmijët në zemrën e pandemisë, Wanda Nara "masakron" Maxi Lopez Uanda Nara i është përgjigjur ish-burrit të saj, Maksi Lopezit, pas akuzave të këtij të fundit që ajo kishte sjellë fëmi