999 rezultate për

napolit

Shkëmbim i bujshëm mes Interit dhe Napolit Interi po mendon të largojë sërish Matteo Politanon. Ideja e shkëmbimit të lojtarit nuk është fshirë nga drejtuesit z
Juventusi i "gjymtuar" në mbrojtje për sfidën ndaj Napolit Një "mallkim" pa fund, një sirenë alarmi në pritje të së dielës mbrëma, kur Juventusi do të luajë në “San Paolo” kundër
Politano thuajse i Napolit, Barbosa do të mbetet në Flamengo Pasi dështoi kalimi i tij në Romë, ndonëse kishte kryer edhe vizitat mjekësore, Mateo Politano duket se do të ndërrojë d
"Ku do të garojmë vitin tjetër, në Serie A, apo Serie B", tifozët e Napolit reagojnë pas blerjes Rrahmanit Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për median ka nj
Tifozët e Napolit nuk fshihen, kërkojnë trajnerin e kombëtares shqiptare "Thuaji presidentit të telefonojë Edi Rejën sepse tani duhet të mendojmë për të shpëtuar veten". Kjo ishte thirrja e
Napoli për turp, mposhtet dhe nga Fiorentina (VIDEO) Skuadra e Napolit duket se nuk po arrin të dalë nga kriza dhe as ndërrimi i trajnerit nuk i ka bërë punë. Nën drejtimin
Barazimi ndaj Atalantës, Conte: Ndikuan mungesat Me fat dhe për meritë të Samir Handanovic, Inter ia doli të evitonte humbjen në shtëpi përballë Atalantës. Mungesat patë
Lazio siguron fitoren e 10 rradhazi ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur një fitore të madhe sonte kundër Napolit, të cilët i mposhti në Stadio Olimpico të Romës me rezultat 1-
Shpërthen "Olimpico", Lazio zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit. Një gafë e portierit Ospina në minutën e 83' i jep mundësinë
Nuk ka më dyshime, zbulohet data kur Rrahmani do të firmosë me Napolin Amir Rrahmani nga java e ardhshme do të jetë lojtar i Napolit. Një katapultim i jashtëzakonshëm për mbrojtësin e për
Ish trajneri i Napolit sulmon ashpër Hysajn: Futbollist amator pa vazhdimësi Napoli u mund pas 23 vitesh në "San Polo" kundër Interit me rezultatin 1-3. Elseid Hysaj luajti në këtë takim titull
Interi si ndahet Juves, triumfon ndaj Napolit (VIDEO) Interi ka koleksionuar një fitore karakteri ditën e sotme kundër Napolit në transfertë. Zikaltrit kanë mundur të kal
Pasi siguroi Rrahmanin, Napoli tenton edhe Kumbullën Drejtuesit e Napolit po punojnë me homologët e Veronës për një goditje të trefishtë në merkato. Sipas “Corriere dello
Gatusso "piketon" 2 emra për mbrojtjen e Napolit Gennaro Gattuso po mendon të përforcojë Napolin në merkaton e janarit. Reparti më problematik për napoletanët është m
Atletico hidhet në sulm për dy sulmuesin e Seria A Atletico Madridi është i interesuar për sulmuesin e Milanit dhe atë të Napolit për pjesën e dytë të sezonit Atletico
U shkarkua, Ancelotti tenton ti rrëmbejë 2 yje Napolit Pak kohë më parë, Carlo Ancelotti u shkarkua nga drejtimi i stolit të Napolit për t’i lënë vendin Gennaro Gatussos. T
Ylli i Napolit në radarin e gjigandëve europianë Fabian Ruiz mund ta vazhdojë karrierën në kampionatin spanjoll. Pas Real Madridit, që e konsideron 23-vjeçarin një pr
Gattuson "nuk e zë vendi", Arsenali kërkon lojtarin më të shtrenjtë të Napolit Skuadra e Arsenalit është duke zhvilluar një sezon larg pritshmërive deri në këto momente në Premier League. Trajneri
Blerja e parë e Artetës te Arsenali pritet të jetë ylli i Napolit Trajneri i ri i Arsenalit, Mikel Arteta, synon ta përmirësojë mbrojtjen e skuadrës së tij, duke e përforcuar me mbrojtës
Kapiteni i Kombëtares feston Krishtlindjet në Finlandë (FOTO LAJM) Në Serie A kanë nisur pushimet e festave të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, teksa lojtarët e klubeve italiane janë shpërn