999 rezultate për

napolit

Napoli bën goditjen e madhe në sulm, merr talentin nigerian! Marrëveshja ishte arritur prej disa ditësh por tashmë ka ardhur edhe zyrtarizimi. Victor Osimhen është futbollisti më i
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida e Serie A mes Interit dhe Napolit. Janë vendasit që kanë kaluar në avantazh në mi
HISTORIKE/ Hysaj shënon golin e parë me fanellën e Napolit (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares, Shqiptare Elseid Hysaj më në fund ka gjetur golin e parë me Napolin pas 5 sezonesh që kur mbërri
Napoli i prish punë Milanit, futet në garë për Jovic Napoli po tregohet mjaft aktive në merkato, ndërsa po kërkojnë me ngulm të mbyllin marrëveshjen për sulmuesin Osimhen, m
Goditja e frikshme, portieri i Napolit përfundon në barelë i gjakosur në kokë (FOTO LAJM) Atalanta fitoi 2-0 ndaj Napolit në ndeshjen e vlefshme për Serie A dhe në këtë mënyrë ka “blinduar” kualifikimin sezonin
Ndryshojnë planet e Napolit për Elseid Hysajn Në futboll, planet mund të ndryshojnë papritur, në varësi të situatave të krijuara. Kështu po i ndodh edhe mbrojtësit
Sulmuesi i Napolit në listën e dëshirave të Simeones Diego Costa do të largohet dhe Alvaro Morata nuk është një shënues i rregullt, gjë që ka shtyrë Simeonen të mendojë për
Nuk është i lumtur, agjenti zbulon kërkesën që Hysaj i ka bërë klubit të Napolit Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj, dëshiron të largohet nga Napoli. Shkodrani nuk ndihet i lumtur, edhe pse arriti të
Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO) Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar. Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më
Setien i trembet Napolit: Do ta kemi shumë të vështirë, na bënë të vuajmë edhe në ndeshjen e parë Barcelona dhe Napoli i Hysajt më 7 ose 8 gusht do të disktutojnë një biletë në çerekfinalet e kompeticionit më të rëndës
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Sarri bën publike listën për finalen ndaj Napolit, grumbullon dhe sulmuesin shqiptar Juventusi ditën e nesërme (21:00) luan finalen e Kupës së Italisë kundër Napolit. Që nga ardhja e sulmuesit të kombëtare
Çmimi i Koulibaly nuk lëviz, pavarësisht krizës financiare të klubeve Skuadra e Napolit nuk e ka ndërmend që ta shesë lirë mbrojtësin, Kalidou Koulibaly. Presidenti i Napolit, Aureloi De
Juventus rikuperon yllin e skuadrës për finalen ndaj Napolit Juventus do të ketë të gatshëm Ramseyn për finalen e Kupës së Italisë të mërkurën mbrëma ndaj Napolit. Uellsiani ësht
Presidenti i Napolit tregon detaje interesante: Në ditëlindjen e Ancelottit vendosa për Gattuson Pas lamtumirës së Sarrit, De Laurentiis vendosi t’ia besojë stolin një trajneri të madh, Carlo Ancelotti. Presidenti i N
Juventusi me 3 mungesa të mëdha në finalen ndaj Napolit Juventusi do të ketë 3 mungesa të rëndësishme në finalen e Coppa Italia kundër Napolit të mërkurën, pasi Gonzalo Higuai
"Çmendet" Interi, realizon sapo fillon takimi (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Napolit. Zikaltërit kanë relizuar që në minutën e 3 me Eriksen.
Napoli-Inter sfidë edhe jashtë fushave të blerta, dy bukuroshet super seksi kërkojnë fitoren e ekipit të zemrës (FOTO LAJM) Pas Juventus-Milan, ditën e sotme do të luhet edhe ndeshja tjetër gjysmë-finale në Kupën e Italisë, siç është ajo mes Na
Milot Rashica përfundon në radarët e Napolit Klubet evropiane vazhdojnë të ndjekin me kujdes situatën e Milot Rashicës. Njëri prej klubeve të njohura që do yllin
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat