999 rezultate për

napolin

Higuain magjik, fundos Napolin me një super gol (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë supersfidë n ndaj Napolit teksa ka realizuar 2 gola brenda 18 minutave. Pas golit të
Hysaj bën marrëveshje me prestigjiozët spanjollë, por Napoli i prish gjithçka Pas dëmtimit që pësoi mbrojtësi i krahut të djathë, Cristiano Piccini, skuadra e Valencias është detyruar që të futet pë
Conte: Ka një diferencë me Napolin dhe Juventusin por nuk vendos limite, tani nis rrugëtimi jonë Antonio Conte ka folur në konferencën e parë për shtyp para nisjes së kampionatit. Zikaltërit do të startojnë ditën e ne
"Lum" golash te Fiorentina-Napoli, me Hysajn vetëm 6 minuta të kaltrit dalin me 3 pikë (VIDEO) Napoli ka mposhtur Fiorentinën në një ndeshje shumë argëtuese që u mbyll me rezultatin 4-3. Fillimisht u duk se Fiore
Icardi refuzon Napolin dhe Romën, do vetëm Juventusin Mauro Icardi nuk bën më pjesë në planet e Antonio Contes dhe largimi i tij duket i pashmangshëm. Napoli dhe Roma kanë
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
ZYRTARE/ Monalos nënshkruan me Napolin Kostas Manolas është lojtar i Napolit. Skuadra e Napolit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Romën, për transfer
Merr fund telenovela, James Rodriguez shumë pranë klubit të madh (FOTO LAJM) James Rodriguez është shumë pranë firmës me Napolin. "ESPN Columbia" nëpërmjet një postimi në Tëitter ka konfirmuar se J
Në Spanjë e kërkojnë me ngulm, oferta për Hysajn tundon Napolin E ardhmja e Elseid Hysajt vazhdon të mbetet e paqartë. Klauzola e shkodranit kap shumën e 50 milionë eurove, një shifër
Reja: Shqipëria më ngjan me Napolin Edi Reja u emërua pak kohë më parë në stolin e Kombëtares shqiptare, duke zëvendësuar Christian Panuccin e shkarkuar.
Pjesët e para dërgojnë Milanin dhe Atalantën në Champions (FOTO LAJM) Kanë përfunduar 45 minutat e parë në gjashtë ndeshjet e xhiros së fundit të Serie A, ku do të vendoset fati i dy skuadra
VAR ndihmon Napolin të përmbysë përballë Cagliari-t (VIDEO) Napoli, me shumë fat, ka mposhtur Cagliari-n 2-1 në San Paolo. Vendi i dytë në renditje ka përmbysur në fund të takimit
Callejon 300 prezenca me Napolin, i dhuron fanellën tifozëve por befasohet nga veprimi i tyre (VIDEO) Napoli fitoi 2-0 në transfertë ndaj Frosinone, falë golave të Mertens dhe Younus, teksa belgu kapi shifrën e 81 realizim
Arsenali provokon Napolin, poston foton e serialit Gamorra (FOTO LAJM) Kualifikimi i Arsenal-it në gjysmëfinalet e Europa League pas fitores 1-0 të marrë në "San Paolo" falë një goli të Lacaz
Ramsey bardhezi, plas gallata në rrjetet sociale me Napolin (FOTO LAJM) Aron Ramsey ishte lojtari kryesor në ndeshjen e djeshme ku Arsenali mposhti 2-0 Napolin ndërsa mesfushoi realizoi golin
Hysaj pranë rinovimit me Napolin Napoli dhe Elseid Hysaj duket se tashmë kanë gjetur gjuhën e përbashkët për kontratën e re. Pavarësisht se emri i loj
Hysaj: Dua të shënoj golin e parë për Napolin Elseid Hysaj u shfaq në krah të trajnerit Carlo Ancelotti, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes së nesërme ndaj
Napoli tripletë kundër Salzburg (VIDEO) Skuadra Italiane e Napolit ka arritur të marë një rezultat mjaft pozitiv përballë gjermanëve të Salzburg, shkruan Albeu.
Vjen goli i 3-të për Napolin (VIDEO) Napoli ka arritur të trefishojë rezulatatin këtë herë me anë të një autogoli që qënkan të shumtë sonte në Europa League,
Milik kalon në avantazh Napolin (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh përballë Salzburg që në minutën e 10-të , shkruan Albeu.com Ka qenë sulmuesi Polak Mili