999 rezultate për

napoli-inter

Formacionet zyrtare: Napoli-Inter, të dyja skuadrat në kërkim të finales së 17 qershorit Napoli dhe Interi kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen e Coppa Italia. Ndeshj
Napoli-Inter sfidë edhe jashtë fushave të blerta, dy bukuroshet super seksi kërkojnë fitoren e ekipit të zemrës (FOTO LAJM) Pas Juventus-Milan, ditën e sotme do të luhet edhe ndeshja tjetër gjysmë-finale në Kupën e Italisë, siç është ajo mes Na
Napoli-Inter, pjesa e parë mbyllet me 3 gola dhe nje rezultat surprizë (VIDEO) Napoli dhe Interi zhvilluan një pjesë të parë me ritëm në stadiumin "San Paolo" sa i takon javës së 18-të të Serie A.
Napoli-Inter, sfida e së vërtetës në Serinë A (FOTO LAJM) Seria A do të mbyllë sonte në mbrëmje javën e 14-të, teksa në fushë do të zbresin dy skuadrat që për momentin ndodhen në
"Dream Team" i Napoli-Inter, nuk mungon as Hysaj (FOTO LAJM) Kur jemi pak dite larg super-ndeshjes se Serie A mes Napolit dhe Interit, Corriere dello Sport ka bere nje perzgjedhje m
Napoli-Inter, 500 milione euro ne fushen e lojes Mbase paratë nuk janë gjithçka në jetë, por në futboll bëjnë diferencën. Të hënën në mbrëmje, Napoli dhe Interit do të s
Napoli-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pasi shpërdoroi javën e kaluar në Torino mundësinë për t'iu afruar akoma më tepër ekipit të Romës Napoli i Rafa Benitez
Napoli-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Napoli dhe Inter përballen sot në mbrëmje në orën 20.45 në çerekfinalen e dytë të Kupës së Italisë pas asaj mes Romës dh
Napoli-Inter, formacionet e mundshme Napoli fokusohet në kampionat pas zhgënjimit në Europë. Të eleminuar nga Champions League, pavarësisht fitores ndaj Arse
Bastet, Napoli-Inter nën hetim Vazhdon të zgjerohet pista e hetimit të trukimit të basteve, me Napolin në qendër. Hijet e dyshimit janë hedhur për ndes
Napoli-Inter, ndeshja e fundit për Thiago Motta Ndeshja e djeshme për Kupën e Italisë ndërmjet Napolit dhe Interit duket të jetë ndeshja e fundit për mesfushorin e Inte
Napoli-Inter, Ranieri i paqartë për formacionin Janë të pakta siguritë në formacionin e Inter që sot në mbrëmje do të përballet me Napolin në San Paolo për çerekfinalet
Napoli-Inter, Ranieri grumbullon 21 më të mirët Nesër në mbrëmje luhet supersfida e Kupës së Italisë mes Inter dhe Napoli. Ndeshja e vlefshme për çerekfinalet e kompeti
Napoli-Inter, çdo gjë përfundon në paqe (VIDEO) Ndeshja mbyllëse e javës së 37 të Seria A ndërmjet Napoli-Inter ka përfundura gjithçka në barazim 1-1. Kanë mjaftuar gol
Napoli-Inter, formacionet e mundshme Ndeshja e sotme është e vlefshme për javën e 37 të Seria A. Luhet sonte në stadiumin "San Paolo" të Napolit në orën 20:4