999 rezultate për

napoli

Caktohen datat për ndeshjet Juventus-Milan, Inter-Napoli dhe finalja e Kupës së Italisë Mediat italiane raportojnë se është vendosur që ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Italisë mes Juventus-Milan dhe Inter-Na
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
Kessie drejt largimit nga Milani, Gattuso tenton ta marrë te Napoli Franck Kessie dhe Rino Gattuso mund të bashkohen sërish, kësaj radhe te Napoli. Mesfushori nga Bregu i Fildishtë ish
Napoli në ndjekje të Milot Rashicës, pritet oferta zyrtare në drejtim të Werder Bremen Milot Rashica pritet që të ndryshojë skuadër këtë verë. Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, Napoli e ka ndje
Barcelona "dorëzohet" për Pjanic, interesohet për yllin e Napolit Mesfusha vazhdon të jetë një problem për skuadrën e Barcelonës, që nga largimi i Xavi dhe Andres Iniesta. Flitej se p
Napolit i "soset" durimi me Milik: Rinovo ose largohu! Napoli i vendos ultimatum, Arkadiuz Milik, përsa i takon të ardhmes së tij. Drejtori sportiv i të kaltërve, Giuntoli i k
Hajdutët futen për të vjedhur në stadiumin e Napolit Në Itali po përgatiten për rifillimin e kampionatit, i cili është vendosur të fillojë më 20 qershor. Megjithatë diçka
Hysaj gjithnjë e më larg Napolit, por mbetet në Serie A Disa pas vendimit të marrë për tu larguar nga Napoli, i cili i është komunikuar edhe presidentit De Laurentis, vjen inte
Milik do Juven, ka një kërkesë për Napolin Sulmuesi polak shpreson që Napoli ta ulë çmimin e tij pas interesimit të “Bianconeri” për të. Arkadiusz Milik nuk e k
Argjentina feston pavarsinë nga Spanja, Napoli prezanton 11 lojtarët më të mirë argjentinas në historinë e klubit, Higuain jashtë Klubi i Napolit bëri në një postim ka festuar 25 majin e vitit 1810 që daton me pavarisë e Argjentinës nga Spanja.
Shtatë vite te Napoli, Callejon po mendon rikthimin në Spanjë Pas 7 vitesh me fanellën e Napolit, ku ka luajtur për 336 ndeshje dhe ka shënuar 80 gola, spanjolli Jose Callejon pritet
Juventusi nxjerr në shitje Higuain, ky është çmimi Sipas Tuttojuve, drejtuesit e klubit bardhezi kanë vendosur çmimin për shitjen e sulmuesit argjentinas. Higuain nuk do t
Ylli brazilian te Napoli? Agjenti mohon zërat Everton Soares është një nga emrat më të përfolur të ditëve të fundit sa i përket një kalimi në Itali, me mediat që e ka
Napoli qëndron "statik" për Koulibaly, PSG heq dorë PSG ka hequr dorë përfundimisht nga gara për Kalidou Koulibaly. Lajmi është konfirmuar nga mediat franceze, që bëjnë me
Rrahmani zbulon synimet pas Napolit Amir Rrahmani ka filluar stërvitjet me klubin e Veronës për tu rikthyer në ndeshjet e mbetura të Serie A. Ylli nga Pr
Napolit i soset durimi, i vendos ultimatum Mertens: Një javë kohë për të nënshkruar Ylli belg i Napolit, Mertens, vazhdon të jetë lojtari që merr vëmendjen më të madhe në skuadrën e tij, para merkatos së
Ka vendosur të largohet nga Napoli, vjen oferta e parë po nga Serie A për Hysajn Është "Zonja e Vjetër" ajo që dëshiron shërbimet e shkodranit Hysaj, një mënyrë kjo për të kënaqur edhe trajnerin Mauriz
E ardhmja e Mertens te Napoli në pikëpyetje, Interi këmbëngul për belgun Interi provon të surprizojë çdo kundërshtar që është në garë për kartonin e Dries Mertens, që me shumë mundësi do të lar
Napoli pritet me sulm krejtësisht të ri nga sezoni i ardhshëm, synohet dyshja e Atalantës Në Napoli po përgatiten për një revolucion në skuadër, pasi gjatë merkatos së verës pritet të largohen disa futbollist
Maradona kujton titullin historik me Napolin, 10 maj 1987 (VIDEO) Dashuria e përjetshme mes Diego Maradonës dhe Napolit u rindez sot, me rastin e 33-vjetorit të kampionatit të parë të fi