999 rezultate për

naomi

I ndodh edhe Naomi Campbell, nuk e lejojnë të futet në hotel nga ngjyra e lëkurës Naomi Campbell është një prej modeleve më të njohura në mbarë botën, e cila i ka bërë të gjithë për vete me bukurinë dhe
Kim Kardashian reagon pas akuzave se kopjoi modelen Pas dasmës së Chance dhe Rapper, njerëzit në internet nisën një teori të re: Kim Kardashian kopjon Naomi Campbell (dhe n
Naomi Campbell përfshihet në skandalin e photoshop-it Ditë më parë ishte Kim Kardashian ajo e cila u "kryqëzua" nga fansat për përdorimin e photoshop-it ndërsa sot vëmendja k
Naomi Campbell merr çmimin nga Këshilli i Dizejnuesve Është cilësuar gjithmonë ikonë e modës, por këtë titull supermodelja Naomi Campbell do ta marrë zyrtarisht më 4 Qershor.
Kjo është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën Noizy-t (FOTO LAJM) Vetëm disa muaj më parë këngëtarja e re Naomi postonte vazhdimisht foto me këngëtarin e njohur Noizy. Por pas një pe
Divat e modës bëhen sëbashku për të mbrojtur kafshët (FOTO LAJM) Tre supermodelet, Kate Moss dhe Naomi Campbell, që kishin shkëlqyer në vitet e 90-ta, dhe Cara Delevigne që po mbretëron
Biznesmeni saudit fut në sherr “nusen” e Noizyt me Naomi Campbell (FOTO LAJM) Naomi Campbell dhe këngëtarja e njohur Rihanna kanë qenë shumë mike por askush se mori vesh pse një ditë papritur mar
Noizy i dashuruar? Ja vajza me fat që i komenton reperi (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga mamaja e vajzës së tij, Noizy nuk është përfolur për ndonjë lidhje serioze. Reperi i është përkushtua
Noizy zëvendëson Encën? Ja bukuroshja që e puth (FOTO LAJM) Reperi Noizy është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes të mediave. por kohët e fundit është përfolur shpesh për kr
Naomi Campbell kërcënohet me jetë: Do të vrasim! Mesa duket, nuk ka qënë vetëm Kim Kardashian që ka marrë kërcënime me jetën. E njëjta situatë paraqitet edhe për supermo
Instagrami i fshin foton topless ikonës Naomi Cambell Instagrami i ka fshirë foton topless bukuroshes Naomi Cambell, duke i klasifikuar si imazhe të papërshtatshme. Ikona
Rihanna 'moll sherri' mes dy modeleve në Paris Ato janë dy diva në skenë, por jashtë sfilatave ato njihen si dy bukuroshe mjaft problematike. Dhe në këtë rast, skenat
Rihanna, Naomi dhe Iman në “W Magazine” Rihanna 26 vjeç, Naomi Campbell 44 vjeç dhe Iman 59 vjeç, kanë pozuar për herë të parë për “W Magazine” të muajit shtato
Asnjë konkurrencë për 44 vjeçaren Naomi Campbell (FOTO LAJM) Gjatë së martës mbrëma, supermodelja Naomi Campbell shkëlqente kur ajo mbërriti në Serpentine Gallery Summer. Modelj
Shoqja i hedh acid në fytyrë dhe trup, e dëmtuara rigjen dashurinë (FOTO LAJM) Pasi kanë kaluar plot 2 vite nga sulmi me acid që i bëri shoqja e saj, një e re po lufton me të gjitha forcat e saj, për
E thjeshtë dhe perfekte, Naomi Watts mahnit të pranishmit Aktorja hollivudiane, Naomi Watts, një ditë më parë ka qënë e pranishem në mbrëmjen gala të bamirësisë “Happy Hearts Fun
Supermodelja Campbell feston 44-vjetorin, fton ish-të fejuarin Në shoqërinë e miqve të saj, supermodelja Naomi Campbell ka festuar ditëlindjen e saj të 44 në “Billionaire Sunset Loung
Shkëlqen në çmimet Bafta, vëmëndja tek Naomi Campbell (FOTO LAJM) Ashtu sikurse di vetëm ajo, di të shkëlqejë kur parakalon në tapetin e kuq. I referohemi supermodeles Naomi Campbell, e
Naomi Campbell dhe Rita Ora, shpërthyese në Milano (FOTO LAJM) Një shfaqje të vërtetë plot emocione dhe detaje interesante ka ofruar ditën e djeshme stilisti Philipp Plein në "Milan F
Nga Naomi tek Madonna, ja femrat e Mike Tyson (FOTO LAJM) Trofetë e shumtë në karrierë, marrëdhënie pas hekurave të burgut me femra që zinin radhën për ta takuar, netë të zjarrta