999 rezultate për

nano

Ke pirë ndonjë gotë? Plas mes Dash Shehit dhe Muç Nanos Ish-deputeti Dashamir Shehi është përplasur me fjalë me analistin Mustafa Nano. Të ftuar në emisionin “Opinion” për t
Nikollë Lesi: Nano do të mbështesë Ramën se i duhet një leje ndërtimi Lajmi se Edi Rama ka ftuar në kongresin e jashtëzakonshëm të PS-së ish-liderin historik ka marrë shumë vëmendje në media
Tani i parrezikshëm, Rama i kërkon fjalim Nanos në Kongresin e PS Partia Socialiste do të organizojë Kongresin e saj më datë 23 mars, në të cilin ndër të tjera do të merren mjaft vendime
Muç Nano: Do të ketë zgjedhje të parakohshme (VIDEO) Analisti Andi Bejtja mendon se ndërkombëtarët nuk erdhën për krizën. Sipas tij opozita e dinte çfarë ata do të deklaroni
"Unë kësaj opozite...", pse është i frikësuar Muç Nano? Analisti Mustafa Nano thotë se kjo situatë është jo fort e mirë për vendin. Nga emisioni “Opinion”, ai tha se ndihet i f
Ku ndryshon protesta e PD-së nga "21 Janari"? Paloka replikon me Nanon Në këtë krizë politike a do të ketë një përplasje militantësh? Edi Paloka nga Partia Demokratike nuk e përjashtoi këtë.
"Kosovarët kanë gjak serbi", Mustafa Nano sqaron deklaratën Muaj më parë gazetari i njohur Mustafa Nano ishte sërish në vëmendjen e mediave për një deklaratë të bërë mbi kosovarët
"Nuk do të të lejoja kështu", Muç Nano flet për veshjen e Kejvinës (VIDEO) Debati në distancë mes gazetarit dhe analistit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri muaj më parë mori vëmendje të m
"Pinte verë dhe ...", Mustafa Nano nxjerr sekretet e Fatos Nanos I ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, gazetari Mustafa Nano ka komentuar disa nga figurat më të njohura politike duke
"Pinte dhe nuk dehej", Mustafa Nano nxjerr sekretet e Fatos Nanos Mustafa Nano përvec Ramës ka treguar edhe takimin e tij të parë me Fatos Nanon. “Për herë të parë jemi takuar në aero
Mustafa Nano për Ramën: Kemi pasur një bisedë të vështirë I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Mustafa Nano ka folur për marrëdhënien e tij me Ramën. “Herën e fundit
Mustafa Nano: Opozita është gjysma e m**it Nga Mustafa Nano* Nuk dihet se kush e hodhi i pari idenë e djegjes së mandateve të përfaqësimit të popullit në parlam
Shfaqje e papritur, ku është parë Fatos Nano (FOTO LAJM) Ish kryeministri, Fatos Nano është një nga personazhet që ngjallë më së shumti interes në skenën politike. Nano prej
"Jam gay, shkova me Mariglenin", Nano tregon të vërtetën (VIDEO) Gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” ka sqaruar deklaratën e bujshme të p
Çfarë mendon sot Berisha për Fatos Nanon (VIDEO) Në studion e emisionit “Opinion”, i pyetur nga gazetarët, në një krahasim mes ramës dhe Nanos, ish-Kryeministri Berisha
"Jam gay, e provova me Mariglenin", Muç Nano flet për deklaratën e bujshme Një javë më parë në mediat online bëri bujë të madhe një deklaratë e gazetarit Mustafa Nano, ku thoshte se ishte gay.
"Ç'është kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?", Nano provokon Artan Hoxhën ‘’ǒështë kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?”, kjo ishte pyetja provokative e Mustafa Nanos për gazet
Mustafa Nano: Jam gay Mustafa Nano i cili bën ndonjëherë si gazetar kontrovers, sidomos kur “merr guximin” dhe flet për tema të cilat janë gat
"Tërhiqe mbrapsht atë që the", debati i ashpër i Nanos me Buzhalën (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Berat Buzhala janë përplasur ashpër mbrëmë për gjatë emisionit Opinion për çështjen e
Ende gjallë kjo rruspi? Debat i ashpër mes Muç Nanos dhe Armand Shkullakut në studio (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Armand Shkullaku janë përplasur gjatë emisionit “Opinion” ku po disktuhej rreth mesaz