999 rezultate për

nano

BE nuk i hapi kufijtë për shqiptarët, Mustafa Nano: Ja kush e ka fajin Gazetari Mustafa Nano mendon se Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca është përgjegjës dhe bashkëvendimmarrës në mb
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës
Mustafa Nano: Meshkujt shqiptarë thonë "bingo" kur shohin gjak, nëse jo duhet të qepeni! Në monologun e tij këtë të premte në “Provokacija”, Mustafa Nano ka prekur një çështje delikate të shoqërisë shqiptare.
Duka zbulon nëse do të rikthehet Fatos Nano në politikë: E kam pyetur, do isha shumë i lumtur Agron Duka ka deklaruar në emisionin Aktualitet se marrëdhëniet e tij me Edi Ramën si politikan i ka të paafrueshme ndër
Mustafa Nano për këngëtaren shqiptare: Më ka ardhur në studio një personazh i çuditshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja Rovena Stefa thotë se muzika duhet ta kishte mbushur këto kohë pandemie ku njerëzit kanë qenë të stresuar, po
Habit Taulant Balla, vendos në zyrë foton e Fatos Nanos me pranga në duar (FOTO LAJM) Gjatë një interviste, Taulant Balla ka habitur me një detaj nga zyra e tij. Ndërkohë që po zhvillonte një intervistë
Zuri vendin e Dvoranit: Kush është gjyqtarja e njohur që la në burg Fatos Nanon Ditën e sotme me 6 vota pro dhe 3 kundër KLGJ ka vendosur përfundimin e mandatit të Dvoranit. Kryesimin e KED e merr
Nano: Nëse Berisha, Rama apo Naçi shkojnë në parajsë, vendi im është në ferr Nga Mustafa Nano Në ekran shihet një montazh fotografik me Erdoganin, Trumpin e Netaniahun, që të tre udhëheqë
Izet Haxhia: Ju tregoj dhunën e '96 dhe ''armiqësinë" mes Nanos dhe Berishës 26 maji i vitit 1996 mbahet mend si dita e vrasjes së zgjedhjeve të lira në Shqipërinë post-komuniste. Ish-truproja e
Kryemadhi tregon se ku ndryshon Nano nga Rama: Fatosi ishte i lig për veten "Për mua është i keq ai që i nxit të tjerët që të shkojnë drejt asaj rruge. Dhe zotëria në fjalë që thoni ju nuk i mbyll
Mustafa Nano: Publikoni emrat e të vdekurve nga koronavirusi Është bërë tanimë pothuaj 1 muaj që zgjohem në orën 10.30 dhe gjëja e parë që bëj është të përmbush nevojën time për tu
Mustafa Nano: Rama kryeministër i mirë për kohë lufte, por duhet të ikë kur ka paqe Analisti dhe gazetari Mustafa Nano ka komentuar në TemA TV në lidhje me qeverisjen e Kryeministrit Rama. Nano tha se
Mustafa Nano sulmon deputetët: Shkoni në Kuvend me makina 100 mijë euro-she Ligji mbi dekriminalizimin e politikës erdhi pas një nisme të opozitës dhe suksesi ishte i padiskutueshëm. Menjëherë u e
Habit Mustafa Nano: Rama duhet të shkojë te psikologu Sfidën e kryeministrit ndaj mediave, në fjalën e tij në Kongresin e PS-së, analisti Mustafa Nano e sheh si një problem t
Konfirmohet në detyrë drejtori i antiterrorit në Policinë e Shtetit Komisioni i Jashtëm i Kualifikimit në polici ka konfirmuar në detyrë Gledis Nano drejtor në drejtorinë e antiterrorit në
Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd
Fatos Nano apo Edi Rama? Berisha përgjigjet pa dorashka Edi Rama apo Fatos Nano? Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë “zgjedhjen e tij” mes Fatos Nanos dhe Edi Ramës.
Mustafa Nano: Shteti shqiptar u soll poshtërsisht me mësuesin turk, na fal Harun! Mustafa Nano në monologun e tij në “Provokacija” është ndalur te çështja e dëbimit të nësuesit turk, Harun Çelik nga Shq
Lidhje me Fatos Nanon, kush është krahu i djathtë i Olsian Çelës Thoma Jano është emëruar sot në postin e zëvendësprokurorit të Përgjithshëm, gjë e cila nënkupton se do të jetë krahu i
"Duke ecur zvarrë në rrugët e Prishtinës", Nano: Pse Mustafa duhet të japë dorëheqjen Situata politike në Kosovë, pasi vendi është ende pa një qeveri, ishte tema e monologut të Mustafa Nanosn në “Provokacij