999 rezultate për

nani

EMRAT/ Kush janë punonjësit e zyrave të shtetit që u arrestuan për abuzim detyre Janë zbuluar identitetet e punonjësve që abuzuan me detyrën e tyre dhe kanë rënë në prangat e policisë. Ata janë ide
"Ma ka thënë vetë", Nani zbulon se ku do ta mbyllë karrierën Ronaldo Ku do ta mbyllë karrierën Cristiano Ronaldo? Një pyetje në dukje e parakohshme, por jo për Luis Nanin. Ish-futbollisti i
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
Ishte i frikësuar për djalin, kapiteni i Watford pranon të kthehet në stërvitje Deeney nuk pranoi të kthehej në stërvitje kur Premierliga nisi Projektin Rifillimi, duke shpjeguar shqetësimin kryesor t
Ngacmoi seksualisht punonjëset? Flet 33-vjeçari: Jam i pafajshëm! Pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i arrestimit të një të riu në Tiranë i cili akuzohej se ngacmonte seksualisht
Deklarata epike e Nanit: Ronaldo i mësoi nga unë lëvizjet Cristiano Ronaldo dhe Luis Nani e kanë njohur njëri tjetrin që në moshë të re, dhe ndërkohë janë bërë miq shumë të mirë.
U rrëzua nga skena, Melinda "përfiton" nga situata dhe thumbon Taynën në mënyrën epike (VIDEO) Një ditë më parë reperja mjaft e dashur nga publuku Tayna rrëshkiti teksa performonte në skenë por e mori me sportivitet
$475,000 për 9-vjeçarin me nanizëm, por Quaden sapo bëri veprimin e jetës 9-vjeçari nga Australia i lindur me nanizëm, u bë viral në internet, fill sapo nëna e tij ndau një video për të theksuar
Dëshmia e djalit të ish-ministrit të Zogut: Si e pushkatuan vëllain tim me 8 të tjerë të grupit "Bashkimi Demokrat" Publikohet historia e panjohur e Abdurrahman Dibrës me origjinë nga Dibra e Madhe, i cili pasi u diplomua për Shkencat P
"Bossi" ishte shqiptar, grekët kapin 1.3 kokainë që vinte nga Karaibet 1.3 ton kokainë të fshehur në një kompleks dhomash me qira në Astakos të Aitoloakarnania ka zbuluar dhe sekuestrua nga p
Rrëfehet 25-vjeçarja me nanizëm: Kur fillova palestrën, ka qenë një turp për mua Marigona Përvetica. 25-vjeçarja nga Kosova dhe është e apasionuar pas të bukurës dhe modës. Ajo që e bën speciale Ma
Të dënuar me burg, ekstradohen 2 persona Dy persona janë ekstraduar në Shqipëri, pasi ishin shpallur në kërkim. Mësohet se nga Interpol Tirana është ekstraduar n
E çuditshme, trajnerin e largojnë nga drejtimi i skuadrës pas fitores 27 - 0 Një ngjarje më të vërtetë interesante vjen nga Italia, ku trajneri i Inviktasauro është shkarkuar nga drejtimi i skuadrë
Tentoi të fuste "bar" në burg, vihet në pranga oficeri në Rrogozhinë Duket se rastet e hyrjes së drogërave apo aparatëve celularë nëpër burgjet shqiptare janë shtuar. Kështu këtë herë nj
NEGOCIATAT/ Flet ambasadorja franceze: Nuk dua të fshihem pas gishtit, vendimi do merret në unanimitet Ambasadorja franceze Cristine Vasac ka folur nga Korça për vendimin e çeljes së negociatave me BE. Kryebahskiaku Soti
Punime nëpër kabina, Tirana dy ditë pa drita Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton të gjithë abonentët që ditën e nesërme dhe pasnesër do të ketë n
Ndërron jetë dizenjatori Amir Sinani Ka ndërruar jetë papritmas në Zvicër disenjatori kosovar, Amir Sinani. Burime të afërta me familjen tregojnë për Inde
"Ushtar" i Met Kananit, i ekzekutuari i sotëm në Rrëshen akuzohet për 8 ton drogë Policia nuk ka asnjë version deri më tani mbi shkaqet e mundeshme të ekzekutimit ditën e sotme të Armando Gjinit në mes
Dashnor Diko rrëfen nga u frymëzua kënga “Banania”, dhe kemi menduar gabim Të gjithë e keni dëgjuar hitin e famshëm të viteve ’90, “Si banania”, të Dashnor Dikos, këngë e cila dëgjohet edhe në di
Ushtari gjerman tenton t’ia marrë armën komandantit Tahir Sinani, por ai nuk ia jep (VIDEO) Prit! Kadal, kadal’ – Komandant i UÇK-së Tahir Sinani përplaset me KFOR-in gjerman, të cilët duan t’ia marrin armën, në