999 rezultate për

name

Frika prej cunameve shkatërruese, si është të jetosh pas një muri buzë detit Për banorët e rajonit Tohoku, që i mbijetuan cunamit të 11 marsit të vitit 2011, që shkatërroi brigjet japoneze duke u m
BMW M8 GC kundrejt RS6, E63 S dhe Panameras, kush mendoni se fiton? (VIDEO) Kur vije puna te prodhimi i veturave familjare me performanca të super veturave, askush nuk mund të krahasohet me prodhu
“Dhamë 30 000 paund për udhëtimin VIP të vajzës”, flasin prindërit e vietnamezes që ngriu në kamionin për Angli 26 vjeçarja vietnameze Pham Thi Tra My është mes 39 viktimave të kamionit të tmerri në Angli. Ajo i dërgoi nënës së saj
"Mami po vdes..", vietnamezja pagoi 30 000 paund për të shkuar në Angli, identifikohen një pjesë e viktimave të kamionit Pham Thi Tra My dyshohet se nuk është e vetmja vietnameze mes 39 viktimave të kamionit të vdekjes që tronditi botën tre
Një tjetër modele "zhvishet" në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Vazhdojnë netët e Festivalit të Kanës. Shumë personazhe të njohur dhe artistë nga e gjithë bota ishin ftuar në premierën
Çfarë sprinti nga përkthyesi i Kim Jong Un (VIDEO) Të punosh për diktatorin e Koresë së Veriut është e vështirë, shkruan Albeu.com Despoti i Koresë së Veriut mbërriti n
Vietnami dëbon diktatorin fallso Autoritetet vietnameze të sigurisë e kanë dëbuar nga vendi një person që ngjan shumë me dikatorin e Koresë Veriore, Kim
Mos e beso po deshe! Kështu i kontrollon Rama "like" dhe "share" e administratës në Faceboook! Niveli i kontrollit të hapësirës së rrjeteve sociale ka arritur në kulmin e tij nga PS. Mësohet se sëfundmi qeveria k
Koha kur McCain u kap rob nga Vietnami (FOTO LAJM) Senatori amerikan John McCain që vdiq mbrëmë në moshën 81 vjeç, ishte një pilot avionësh bombardues dhe ka marrë pjesë n
Arrestim spektakolar i një krimineli serb (VIDEO) Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga
Surinami njihte pasaportat kosovarë që në këtë vit Republika e Surinameve ka marrë vendim për njohjen e pasaportave të Republikës së Kosovës në vitin 2012 ndërsa pavarësin
Panamezët bënë gjithçka për t'u kualifikuar, ja çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO) Panamaja e cila fitoi 2-1 përballë Kosta Rikës në "Estadio Rommel Fernandez" u kulifikua direkt pë në Botërin "Rusi 2018
Izraeli prezanton tankun e blinduar për luftë urbane Ushtria izraelite ka zbuluar një version të ri të transportuesit të rëndë të blinduar i quajtur Namer (APC). Ai ësht
I vunë tritol në shtëpi, zbulohet dëshmia e mësuesit të matematikës në Burrel Policia njoftoi dje se një sasi e konsiderueshme e lëndës plasëse ishtevendosur nga persona ende të paidentifikuar në ba
Italian drug pilot is being kept in a secret place The Italian pilot is being protected 24 hours in a secret place by the police forces and won't face the court as a defen
Njihuni me modelin e ri Panamera Sport Turismo (VIDEO) Në Paris Motor Show që u zhvilluar më 2012, Porsche hodhi në treg modelin e parë Sport Turismo. Por meqenëse është pë
Bebe Rexha prezanton videoklipin “In The Name of Love” (Video) Bebe Rexha ka prezantuar disa sekuenca të shkurtra të videoklipit më të ri “In The Name of Love”. Me anë të një vid
Macedonia to resolve name issue to enter NATO Deputy/Secretary General of NATO Alexander Vershbow said during the session of the Parliamentary Assembly in Tirana that
Ambassadors will reveal the name blocking the reform In an interview for Top Channel, political expert, Arjan Vasjari says that the recent investment of the US Ambassador, D
The new names who represent DUI in the government of Macedonia Leader of the Democratic Union for Integration, Ali Ahmeti has proposed the new names who will be part of the government