999 rezultate për

nallbani

Manjola Nallbani prezanton bashkëshortin (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, Manjola Nallbani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithm
Kush është bashkëshorti i Manjola Nallbanit? Bashkëshorti i këngëtares Manjola Nallbani quhet Sokol Tona dhe është gjyqtar në Tiranë. Ata janë prindër të dy va
Njihni vajzën e Manjola Nallbanit që ngjan me Megan Fox (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani është nëna e dy vajzave të mrekullueshme që tani janë rritur dhe janë bërë zonjusha
Manjola Nallbani mahnit me trupin e saj (FOTO LAJM) Manjolla Nallbani dje ka festuar ditëlindjen e saj të 50- të. Në një postim në instagram ajo ka lajmëruar fansat e saj s
Manjola Nallbani krenare për vajzën e saj: “Libri më i çmuar në jetën time” Këngëtarja Manjola Nallbani, ka ndarë me fansat e saj një ngjarje shumë të rëndësishme për të. Sindi, vajza e saj e v
Kur palestra ka "frikë" nga Manjola Nallbani (VIDEO) Manjola Nallbani dëshiron të perfeksionojë fizikun e saj për provën e famshme të rrobave të banjos. Ajo ka postuar nj
Zyrtare/ Besa emëron trajnerin e ri Pas shkarkimit të Arbnor Morinës, zyrtarisht është emëruar Ilir Nallbani trajner i Besës. Përmes rrjetit social Faceb
Manjola Nallbani së bashku me familjen (FOTO LAJM) Manjola Nallbani ka promovuar albumin e saj më të ri "Tingujt e Shpirtit", në një event në të cilin ka mbledhur miqtë dh
Manjola Nallbani para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Manjola Nallbani është kthyer pas në kohë, ndërsa ka postuar një foto duke u bërë nostalgjike. "Në plazhin e Durrësi
Manjola Nallbani ndan gëzimin me miqtë, feston 22 vjetorin e vajzës (FOTO LAJM) Për këngëtaren Manjola Nallbani kjo është një ditë e veçantë, pasi feston 22 vjetorin e vajzës. Ajo ka vendosur të ndajë
Duket si 20 vjeç, ja ndryshimi i Manjola Nallbanit (FOTO LAJM) Këngët e Manjola Nallbanit gjithmonë janë vlerësuar dhe mirëpritur nga publiku. Manjola është vlerësuar dhe shquar për i
Rrikthehet Manjola Nallbani, së shpejti me një klip (FOTO LAJM) Ndërsa ka kaluar një kohë e gjatë pa e parë në skenat muzikore, këngëtarja Manjola Nallbani ka qënë e angazhuar me këngë
Kush është sekreti i rinisë së Manjola Nallbanit? (FOTO LAJM) Gjithmonë Manjola Nallbani shfaqet në formë të shkëlqyer fizike, e veshur gjithmonë me shije dhe në trend me kohën.
Manjola Nallbani drejt Vjenës (FOTO LAJM) Suksesi i saj i kalon kufinjtë. Këngëtarja Manjola Nallbani ka postuar disa foto në Instagram, ku shkruan se ajo është n
Manjola Nallbani dhe Johnny Depp, një foto së bashku "Ne dhe Johnny Depp. Aktori im i preferuar". Ka qënë ky postimi i bashkangjitur me foton në Instagram, nga këngëtarja Ma
Bejta takohet me këngëtarët Manjola Nallbani dhe Sabri Fejzullahu Kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pritur në zyrën e tij këngëtarët Manjola Nallbani dhe Sabri Fejzullahu
Manjola Nallbani këngë për Shqipërinë Këngëtarja Manjola Nallbani, ka vendosur t’i kushtojë këngë të veçantë kombit shqiptar. Kënga do t'i kushtohet vendit të