999 rezultate për

nallbani

"Duan të duken gjithkund", vajza e Manjola Nallbanit i del në mbrojtje të ëmës (FOTO LAJM) Këngëtarja, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për pamjen e jashtme, ku shfaqe
E bija yll e bukur, Manjola Nallbani e uron me fjalë zemre: Sa të dua (FOTO LAJM) Artistja e njohur, Manjola Nallbani ka zgjedhur që ditët e fundit me diell t’i shijojë me familjen e saj në Turqi. Manjo
Nuk do i besoni syve, Manjola Nallbani super në formë (FOTO LAJM) Monjola Nallbani është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, këngët e së cilës dëgjohen gjithandej. Por
Manjola Nallbani 10 ditë e izoluar: E kam kaluar njëherë këtë sprov (VIDEO) Ditët e fundit kanë qenë mjaft të vështira për botën. Shumë shtete kanë marrë masa drastike për t’i ruajtur qytetarët ng
Firmato kokë e këmbë, Manjola Nallbani e përkushtuar për look-un edhe në përditshmëri (FOTO LAJM) Nëse e has rastësisht në rrugë, sidomos në zonën e ish-Bllokut ku ajo banon dhe del shpesh në këmbë, nuk do të kesh asnj
"Nuk e bind dot të dalë në TV", kush është bashkëshorti gjyqtar i Manjola Nallbanit (FOTO LAJM) Manjola Nallbani është një nga këngëtaret që iu ka rezistuar viteve, dhe përherë ka ditur që të ketë publikun e saj që e
Krizë me bashkëshortin? Manjola Nallbani vendos të flasë hapur E ftuar puntatën e sotme në emisionin “E diell” ishte këngëtarja e njohur Manjola Nallbani, e cila gjatë bisedës në stud
Në xhirimet e klipit të ri, Manjola Nallbanit i "sulen" patat dhe video është epike (VIDEO) Manjola Nallbani ka ndarë me ndjekësit në "Instagram" një nga videot më ‘funny’ që mund të keni parë deri tani. Këngë
Manjola Nallbani ndan me ndjekësit dhuratën që e ka surprizuar (FOTO LAJM) Manjola Nallbani ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një nga dhuratat më të veçanta që ka marrë deri më tani. Kën
Sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani flet për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Është 50 vjeç, por Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për
Manjola Nallbani në super formë me bikini, Ermali nuk i reziston dot "ngacmimit" (FOTO LAJM) Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës. Përveç muzikës së mirë që r
Manjola Nallbani provokuese me bikini, të famshmet e tjera nuk i "rezistojnë" (FOTO LAJM) Ajo njihet nga të gjithë si një nga këngëtaret me zërin brilant. Fjalën e kemi për këngëtaren Manjola Nallbanin, e cila
Manjola Nallbani flet për bashkëshortin, bën dedikimin emocionues Manjola Nallbani gjithmonë është rrefyer e ngazëlluar për bashkëshortin e saj. Kështu ka qenë edhe këtë herë. E ft
Manjola Nallbani merr ''Oscar'' si nëna më e mirë! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani ka publikuar në rrjete sociale një dedikim për ditën e gruas bashkangjitur me një f
Manjola Nallbani tregon për bashkëshortin: Më thërret mbretëreshë Manjola Nallbani gjithmonë është rrefyer e ngazëlluar për bashkëshortin e saj. E ftuar në Thumb këngëtarja tregoi se
Manjola Nallbani reagon për herë të parë pas Festivalit të Këngës në RTSH Këngëtarja Manjola Nallbani ka reaguar për herë të parë pas Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, ku ka f
Manjola Nallbani e zemëruar me Festivalin: U vendos fituesi 20 ditë para Një nga emrat e tjerë që ju rikthye muzikës pas shumë kohësh, është edhe Manjola Nallbani, e cila mori vendimin për tu
Surpriza në emision që përloti Manjola Nallbanin, Rudinën dhe gjithë publikun “Megjithëse motra u bë nënë me fëmijë, zemra për vëllezerit hapur gjithnjë rri...” është një varg i këngës “Motrës sime”
Komenti i radhës i Ermalit është për Manjola Nallbanin (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi duket se i ka vënë vetes misionin të komentojë në të gjitha fotot e VIP-ave shqiptar këtë vit duke u marrë
Manjola Nallbani shpreh hapur zhgënjimin e saj: Nuk ekziston e mira Këngëtarja shumë e njohur Manjola Nallbani është gjithmonë një tip shumë i drejtpërdrejtë. Këtë herë ajo ka postuar