999 rezultate për

naim

Naim Tërnava drejt mbretërimit të përjetshëm me një kundër kandidat kukull Të shtunën do të zgjidhet kryetari i ri i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK). Procesi i zgjedhjes së myftiut të ri do të
Luks i shfrenuar, dalin fotot e pabesueshme të djalit të Naim Tërnavës (FOTO LAJM) Naim Tërnava vazhdon të drejtojë Bashkësinë Islame të Kosovës dhe sipas mediave kërkon edhe një mandat të ri. Por ndë
Edhe Naim Tërnava kërkon rritje të pagave Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava, ka bërë thirrje që të zgjidhet statusi juridik i bashkësive
Naim Tërnava uron Ramazanin: Agjërim, që t'ju kujtojë shijen e hidhur të urisë Myftiu i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava ka mbajtur një konferencë për media me rastin e fillimit të mu
Ky është personi që do ta zëvendësojë Maxhunin në krye të Policisë Drejtori i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni nga sot është emëruar zyrtarisht drejtor i Agjencisë së Kosovës për Intel
Vjen një lajm nga shqiptarja që tronditi Zvicrën Mëngjesin e së martës, në Ebikon të Zvicrës është gjetur e vdekur shqiptarja e zhdukur ditë ma parë, Naime Moni. Për
Gjendet kufoma e shqiptares së zhdukur prej ditësh në Zvicër Mëngjesin e së martës, në Ebikon të Zvicrës është gjetur e vdekur shqiptarja e zhdukur ditë ma parë, Naime Moni. Për
Këngëtarja shqiptare shtatzënë në moshën 50 vjeçare, i jep bashkëshortit lajmin LIVE Ditën e djeshme në emisionin "1 kafe me Labin", ka qenë i ftuar njëri prej këngëtarëve të njohur të publikut shqiptar, N
Shqiptarja trondit Zvicrën, të gjithë po e kërkojnë Policia Kantonale e Lucernit ka pubklikuar sot një njoftim për mungesën e Naime Monit nga Ebikon-i i Luzernit. Ajo ka br
Meta i akordon çmimin "Naim Frashëri" revistës Zani i Naltë të KMSH Presidenti i Republikës Ilir Meta mori pjesë dhe përshëndeti 95-vjetorin e Komunitetit Mysliman Shqiptar. Në këtë pë
Ish-komandanti i UÇK-së publikon një foto të rrallë për nderimin e Flamurit Kombëtar Në kohën kur debati për flamurin shtetëror të Kosovës dhe atij kombëtar është aktual, edhe ish-komandanti i Ushtrisë Çli
Seriali i vrasjeve mes të fortëve të Tiranës: Nga Gaz Muça, tek Naim Zyberi dhe Franc Konomi Historia e të “fortëve” të Tiranës është rikthyer edhe një herë tjetër, pas vrasjes së Devi Kasmit. Shkak ëstë bërë l
Atentati në Tiranë, si u zhvilluar lufta mes bandave ku ishin pjesë Franc Konomi dhe Domart Konjari Në fillim të viteve ‘90 në Tiranë u shfaqën “të fortët” e parë, që në fakt nuk kishin asnjë lidhje me grupet e krimit të
Plagoset zv.ministri i Kosovës Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombit, në pjesën e Kosovës. Burime nga policia kosovare kanë bërë
U qëllua nga kolegu, ndërron jetë polici në Dibër Ka ndërruar jetë Ardian Roçi, punonjësi i policisë i cili u plagos me armë zjarri nga kolegu i tij. Burime nga polici
Burri nga Klosi rrëfen dramën familjare: Më ndihmoni të rris vajzën Një 44-vjeçar nga Klosi i Matit ka sjellë historinë e tij në "Me zemër të hapur". Historia e një babai që duhet të r
Policia merr në pyetje Naim Bazajn Naim Bazaj, kryetari i kuvendit komunal të Drenasit, momentalisht është duke u marrë në pyetje nga policia në Prishtinë,
Naim Bazaj: Ramizi ka kërcënuar Thaçin e Veselin me dëshmi për vrasje Kryesuesi i Kuvendit në komunën e Drenasit, Naim Bazaj ka paralajmëruar se do të bëj publike disa fakte për kryetarin ak
Ministria e Arsimit shkollën “Naim Frashëri” e bën “Naum Frashëri” Shkolla Fillore “Naum Frashëri”, kështu e ka emëruar Ministria e arsimit shkollën fillore “Naim Frashëri” në Studeniçan,
Motra identifikon kufomën e burrit që u gjet në Tiranë Wshtë identifikuar më në fund kufoma e burrit që u gjet dy ditë më parë në shkurret e rrugës "Lord Bajron" Burime zyr