999 rezultate për

naim

DËSHMIA/ Flet burri që u filmua me kallash në dorë pas vrasjeve në Mati 1 Prishtina është tronditur nga ngjarja e pasdites së 5 shtatorit. Një kontest rreth një prone rezultoi me përleshje me ar
Gjendet i vdekur "I forti i Tiranës", vëllai i vrasësit të Naim Zyberit Eshte gjetur i vdekur vëllai i vrasësit të Naim Zyberit, i njohur ndryshe si ‘i forti i Tiranës’ në vitin ’97. Uliks
Ulur këmbëkryq e me çifteli, kështu u prit Haradinaj në Drenicë (VIDEO) Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dje ka qëndruar në dhomëne anëtarit të ri të AAK-së, ish-asambeistit
I quajti burrin "fshatar", vajza refuzon publikisht lotët dhe faljen e të atit (VIDEO) Naimi ka katër muaj që nuk komunikon me vajzën e tij Tean sepse kjo e fundit, sipas babait, është lënduar nga një fjalë
Adoleshenti qëllon me pistoletë në mes të oborrit të shkollës, policia fsheh ngjarjen (VIDEO) Një denoncim i rëndë ka ardhur këtë të premte nga një qytetari i cili ka publikuar pamjet sesi një adoleshent në Durrës
Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo
"Vodhi 300 mijë marka", imami ngre padi ndaj Naim Tërnavës Teologu nga Vushtrria, Emin Behrami, pretendon që kreu i BIK-ut, Naim Tërnava, i cili gjatë vitit 2002 ushtronte pozitë
Dhuna ndaj Hamitit, Gjykata merr vendimin për 3 zyrtarët e Kamzës Gjykata e Tiranës ka bërë publike masën e sigurisë për 3 drejtuesit e Kamzës, të arrestuar për dhunimin e gjyqtarit Eldo
Lushtaku shpallet i pafajshëm nga gjykimi për kërcënim Gjykata Themelore në Prishtinë ka shpallur të pafajshëm Shaban Lushtakun e Naim Sallahun. Lushtaku dhe Sallahu ishin
Rrjeti masakron ministrin e Ramës pasi ngatërroi vargjet e Naimit (FOTO & VIDEO) Emërimi i Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm shkaktoi një tërmet të vërtetë në politikën shqiptare, dhe duket
Gjeniu i Ramës bëhet lëmsh me fjalët e Naimit (VIDEO) Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, i pranishëm në Samitin e II të Diasporës ka mbajtyur fjalën teksa ka dhënë çmi
Halil Kastrati takohet me Naim Abazin: Nuk kemi pasur asnjëherë keqkuptime Bëri bujë deklarata e Naim Abazit për Halil Kastratin dhe komentet fyese dhe denigruese për të. E pas kësaj Naim Abazi K
Naim Abazi kërkon falje publike pas fjalëve për Halil Kastratin (VIDEO) Naim Abazi është detyruar të kërkojë falje pasi është fyer çnjerëzisht në rrjetet sociale. Këngëtari Naim Abazi ka kë
Naim Abazit i sulen në Facebook pasi tha se Halil Kastrati i ndërton shtëpitë me paratë e të tjerëve Qytetarët e kanë gozhduar në rrjete sociale këngëtarin Naim Abazi, pasi që i njëjti tha në një intervistë se Halil Kastr
Lirohet vrasësi i Naim Zyberit, "lavdia" dhe fundit i të "fortëve" të Tiranës Gert Gjinarari, i njohur në fillim të viteve '90 mes të "fortëve" të Tiranës si Gerd Gjenerali pritet të shijojë lirinë
Vrau të fortin e Tiranës, lirohet i dënuari me burgim të përjetshëm (FOTO LAJM) Lirohet nga qelia i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e të konsideruarit i forti i Tiranës, Naim Zyberit, në v
Familja Hysenit reagon ndaj raportit të QKUK mbi vdekjen e ish-luftëtarit të UÇK-së Familja e të ndjerit Avni Hyseni i ka quajtur të pavërteta dëshmitë e prezantuara përmes një kumtese nga Kolegjiumi i Kl
Vdekja e punëtorit në Elbasan, policia arreston përgjegjësin Naim Dërstila, mbrëmjene djeshme ka humbur jetën për shkak të një aksidenti të frikshëm në punë. Sipas të dhënave,
Tërnava i pamposhtur, fiton garën për të udhëhequr BIK-un Me 52 vota në favor, Naim Tërnava do ta mbajë postin e myftiut të Bashkësisë Islame të Kosovës edhe për një mandat. M
Naim Tërnava drejt mbretërimit të përjetshëm me një kundër kandidat kukull Të shtunën do të zgjidhet kryetari i ri i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK). Procesi i zgjedhjes së myftiut të ri do të