999 rezultate për

nada

Goli me goditje dënimi ndaj Granadas, Messi thyen rekordin e Ronaldos Leo Messi me golin e realizuar nga gjuajtja e lirë mbrëmë ndaj Granadës ka thyer rekordin e Ronaldos. Sulmuesi portug
Fitorja ndaj Granadas, Koeman: Kemi nevojë për Messin që të luftojmë për titullin Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman, ka reaguar pas fitores së thellë që Barcelona arriti kundër Granadas në kuadër të x
Barcelona fiton me "poker" golash ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur fitore të thellë ndaj Granadas, në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Fillimisht Barcelona f
Nuk ndalet Barcelona, shënon golin e tretë ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona është duke vazhduar momentin e mirë në kampionat, kjo duket edhe me rezultatin që po arrinë ndaj Granadas.
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin që në minutat e para të takimit ndaj Granadas. Griezmann dërgoi topin n
Granada – Barcelona, formacionet zyrtare: "Katalanasit" synojnë vazhdimësinë pozitive në kampionat Granada do të ndeshet me Barcelonën në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Barça qëndron në vendin e katërt me 31
BE i jep "dritën jeshile" përdorimit të vaksinës Moderna Agjencia Evropiane e Barnave në BE i dha “dritën jeshile” vaksinës Moderna. Pas këtij vendimi, Komisioni Evropian mu
U dëmtua ndaj Granadas, Rodrygo 3 muaj jasht Zinedine humbet një element shumë të rëndësishëm, pikërisht sulmuesin Rodrygo. Braziliani vuan nga një dëmtim në tendinë
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Fitorja e 5 radhazi, Reali mposht pastër Granadan (VIDEO) Real Madridi ka shënuar fitoren e radhës në La Liga. Këtë herë "Los Blancos" mposhten Granadan. Gjiganti spanjoll fit
Më në fund Reali "tund" rrjetën ndaj Granadas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur te zhbllokojë rezultatin në të dytën. Casemira ka
Real Madrid - Granada, formacionet zyrtare Sonte (e mërkurë) Real Madridi pret në shtëpi Granadan, përballje e vlefshme për javën e 15-të të La Liga-s. Vendasit
1000 fitore në karrierë, Nadal në klubin e legjendave Nuk mund të kishte vend më të mirë se Parisi për të arritur 1000 fitore në karrierë (e para në vitin 2002). Rafa Nadal u
Nadal rrëfen historinë prekëse: Në moshën 19 vjeçare më thanë se nuk mund të luaja më tenis Rafael Nadal është një nga tenistët më të mirë në histori, por në moshën 19 vjeçare karriera e tij u vu në pikëpyetje.
"Samurai" trondit Kanadanë, vret dy persona dhe plakos disa të tjerë mbrëmjen e Halloween Një sulm ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kanada, ku dy persona janë vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur rëndë. Ngj
Kanada kërkon 1.2 milion punëtorë emigrantë të rinj në vitet e ardhshme Kanadaja ka nevojë për më shumë punëtorë. Kanadaja planifikon të sjellë më shumë se 1.2 milionë emigrantë të rinj gja
9 vjet nga vrasja e Gaddafit, infermierja serbe: Pse ishte një burrë i rrallë Sot shënohet përvjetori i 9-të i vdekjes së ish-liderit libian Muammar Gaddafi dhe si çdo 20 tetor, një impression vlerë
Një shqiptar në La Liga, Granada blen mesfushorin te Lugano Eris Abedini është zyrtarisht pjesë e Granada në La Liga. Mesfushori i Kosovës U21 ka nënshkruar një kontratë “1+2” dhe
Atletico "shpartallon" Granadan, Suarez e nis me dy gola dhe asist (VIDEO) Atletico Madrid kanë shënuar fitore të lehtë ndaj Granada. Me rezultatin 6:1, Atletico Madrid ka marrë fitore në La L
"Tërbon" sërish modelja, nuk i ndahet bikinit minimalist dhe fotove nudo (FOTO LAJM) Ajo vjen çdo ditë me poza të reja në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë. Madje e