999 rezultate për

naco

Fabregas i qëndron besnik Monacos, refuzon Kanadanë Cesc Fabregas ka mohuar zërat se në fund të këtij sezoni do të largohet nga Monaco për tu trasferur në Kanada te skuadra
Barcelona vazhdon kërkimin për zëvendësuesin e Suarez, gati 80 milion euro për yllin e Monacos Barcelona prej kohësh është në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar sadopak mungesën e Suarez i cili do të qëndroj
PSG triumfon bindshëm ndaj Monacos dhe "blindon" kreun (VIDEO) Tri ditë më parë PSG dhe Monaco u ndanë në një barazim spektakolar 3-3 në “Parc Des Princes”, por skuadra nga principata
Tuchel thur elozhe për dyshen, Mbappe-Icardi Partneriteti i Kylian Mbappes me Mauro Icardin në fazën e sulmit ia ka përkujtuar trajnerit të Paris Saint-Germainit, Th
Plot 6 gola dhe spektakël, PSG dhe Monaco ndajnë pikët (VIDEO) Paris Saint-Germain dhe Monaco janë ndarë me një barazim spektakolar 3-3. Ishte një ndeshje me emocione dhe spektakël, n
Monaco shkarkon Leonard Jardim dhe emëron trajnerin e njohur Skuadra e Monaco ka shkarkuar Leonard Jardim për herë të dytë brenda këtij viti. Jardim nuk arriti të kthente rezulta
Emery merr drejtimin e Monacos? Unai Emery pas largimit nga Arsenali po vazhdon të përflitet si trajner i disa skuadrave. Ekipi i fundit që ka shpreh
Muriqi kërkohet nga Monaco Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Fenerbahce, duke kirjuar një raport të pandarë m
Lojtari i Monacos "shfryn" ndaj VAR-it, shkatërron me shkelm monitorin (VIDEO) Monaco u mposht nga Saint Etienne 1-0 në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 12-të në Ligue1. Mirëpo përveç re
Mbappe ia bën të qartë Realit: Duhet të presësh për mua Kylin Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit herët a vonë, pasi synimi i tij fillestar ka qenë të bëhet yll në Francë së
Monaco shteti i vogël që ka vendosur të zgjerohet në det, milionerët s’kanë vend për ndërtimin e vilave (VIDEO) Monaco ndoshta është shteti i dytë më i vogël në botë për nga madhësia, por është një nga vendet më të pasura në botë. A
Marchisio firmos me gjigandët francezë Claudio Marchisio do të vijojë karrierën në Francë. Ish-lojtari i Juventusit dhe Zenitit, do të nënshkruajë për Monacon.
ZYRTARE: Bakayoko largohet nga Chelsea, rikthehet të gjigandët francezë (VIDEO) Tiemoue Bakayoko ka kompletuar kalimin e tij tek skuadra e Monaco. Bakayoko ka kryer testet mjekësore duke u rikthyer
Wanda: Icardi nuk do të shkojë te Monaco Monaco është përjashtuar si opsion për Mauro Icardin. Është gruaja dhe agjentja e sulmuesit që ka konfirmuar se Mauro
Çmendet Monaco, ofertë faraonike për Shaqirin Me më pak se një ditë që mbetet në afatin kalimtar të Premier League, a do ta shes Liverpooli Xherdan Shaqirin? Blick
Falcao largohet nga Monaco, gati kontrata me gjigandët e Stambollit Radamel Falcao i transferuar në Principatë në vitin 2013, është shumë pranë transferimit në Turqi, të kampionët e Galata
Milani në "hall" të madh, Andre Silva nuk kalon testet mjekësore te Monaco "Calciomercato" dhe "RMC Sport" raportuan se Andre Silva ka përfunduar testet mjekësore, dhe se ai është gati tani të n
Hamilton niset i pari në Monaco, Ferrari për "turp" Lewis Hamilton do të niset nga pole-position në Çmimin e Madh të Monacos. Anglezi i Mercedesit bëri gjithçka në sesio
St Etienne i merr vendin e 3 Lyonit, Monaco në gjendje kritike Saint Etienne ka fituar me rezultatin 1-3 në fushën e Monaco, duke marrë tre pikë të arta në luftën me Lyon për një vend
Mbappe i pandalshëm, shënon golin e dytë përballë Monaco (VIDEO) PSG-ja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Monacos në ndeshjen që po zhvillohet në "Parc des Princes". Ishte sulmuesi i