999 rezultate për

nĂse

Policia maqedonase në aksion, kapin 301 shkelje për mosmbajtje të maskës Gjatë njëzet e katër orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën e mosmbajtjes s
"Naser Ziberi kryeministër, ka më shumë përvojë se Zaevi" (VIDEO) Kreu i Bashkimit Demokratik pĂ«r Integrim, Ali Ahmeti nĂ« fushatĂ«n elektroale ka premtuar qĂ« kĂ«tĂ« herĂ« Ă«shtĂ« koha pĂ«r krye
Ziberi flet pas mbylljes së votimeve (VIDEO) Kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Ziberi thotë për TV21 se kanë shënuar rezultat pozitiv dhe se idej
EKSKLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv me COVID-19 Ditën e sotme në rrjete sociale dhe media qarkulloi lajmi se kandidati për kryeministër shqiptar në Maqedoninë e Veriut,
Në sa vende mund të udhëtohet pa viza me pasaportën shqiptare, maqedonase e atë kosovare Me pasaportën e Maqedonisë së Veriut, pa viza mund të udhëtohet në 124 vende. Henley % Partners, pasaportën e Maqedon
Zaev pret koalicion të qëndrueshëm paszgjedhor me partitë shqiptare Lideri I LSDM-së Zoran Zaev pret fitore në zgjedhjet e 15 korrikut, po madje edhe mbështetje për formimin e një koalicio
Naser Ziberi nga Kërçova: Fitorja jonë në dobi të qytetarëve Kandidati për Kryeministër, Naser Ziberi së bashku me Shtabin Qendror Zgjedhorë të BDI-së, qëndroi në komunën e Kërçovës
Ahmeti: Arsyeja përse e zgjodhëm Naser Zyberin kandidat për kryeministër Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në një intervistë për Radion Evropa e Lirë ka thënë se ideja për kryeministër shqiptarë ësht
Naser Ziberi takon sot kryetarët e komunave Jemi vetëm pak ditë para zgjedhjeve dhe fushatat kanë nisur tashmë të kenë efektin e tyre në popull. Sot më 04 korrik
Tani kemi njĂ« parfum me aromĂ«n e hapĂ«sirĂ«s, duhet tĂ« falenderoni NASËN Kujt i kishte shkuar mendja qĂ« njĂ« ditĂ« do tĂ« kishim edhe njĂ« parfum qĂ« ka aromĂ«n e hapĂ«sirĂ«s, tĂ« ngrejĂ« dorĂ«n?! Imazhet
Analisti politik i drejtohet LSDM-së: E treguat sa humbës jeni Pak para zgjedhjeve akoma ziejnë sulmet politike. Përmendim këtu se idea e një kryeministri shqiptar është piketuar s
Kandidati pĂ«r KryeminstĂ«r shqiptar Naser Ziberi nisi fushatĂ«n nĂ« ÇarshinĂ« e Shkupit Kandidati pĂ«r KryeministĂ«r shqiptar Naser Ziberi, nis fushatĂ«n me rininĂ« nĂ« zemrĂ«n e Shkupit nĂ« ÇarshinĂ« e vjetĂ«r. At
Ziberi: Ideja për Kryeministër shqiptar është më e madhe se sa unë, më e madhe se sa BDl Naser Ziberi është kandidati për kryeministër shqiptar i propozuar nga kryetari i BDI-së Ali Ahmeti. Emrin e Ziberit
Naser Ziberi, kandidati i vetëm potencial për kryeministrin shqiptar? Janë lakuar disa emra deri tani, si kandidatë potencialë për pozitën e Kryeministrit shqiptar. Por mësohet se kandida
"VARdrid", tĂ«rbohet mediat katalanase pas fitores sĂ« Realit (FOTO LAJM) Real dhe Barcelona, tani kanĂ« numrin e njĂ«jtĂ« tĂ« pikĂ«ve, 68, por ‘Los Blancos’ mbajnĂ« vendin e parĂ« falĂ« rezultateve tĂ«
Emocionuese, pacientja ukrainase me COVID-19 pritet nga i dashuri me lule jashtĂ« Infektivit Rasti “Zero” me koronavirus nĂ« SarandĂ« ka mposhtur sot sĂ«mundjen dhe ka lĂ«nĂ« spitalin Infektiv. Turistja ukrainase ka
Mjekja maqedonase: Nga 20 pozitiv vetëm njëri është shqiptar, e ju mendoni se ata janë fajtorë Shkrimtarja dhe mjekja maqedonase, Marija Janevska ka reaguar ndaj sulmeve nga ana e maqedonasve që u bëhen shqiptarëve
KOSOVË/ Sot pritet tĂ« zbulohet plani pĂ«r lehtĂ«sim tĂ« masave Ministri nĂ« detyrĂ« i ShĂ«ndetĂ«sisĂ«, Arben Vitia do tĂ« mbajĂ« konferencĂ« pĂ«r media nĂ« orĂ«n 17:30, ku pritet tĂ« flasĂ« pĂ«r fa
Truproja e Pendarovskit rezulton me COVID-19, alarm në Presidencën Maqedonase Një truprojë i Presidentit Stevo Pendarovski në Maqedoninë e Veriut ka rezultuar me COVID-19. Ai është pjestar i ekipit
Profesoresha maqedonase shpreh gjuhë të urrejtjes ndaj shqiptarëve (FOTO LAJM) Profesoresha maqedonase Marina Atanaskoska në pofilin e saj në Fejsbuk ka shprehur gjuhë të urrejtjes. Ajo në profili