999 rezultate për

nĂntĂ

Tjetër skandal në futboll, i përfshirë edhe arbitri i Botërorit (VIDEO) BBC ka publikuar një skandal në botën e futbollit vetëm pak ditë përpara së të nisi edhe kampionati i Botërorit "Rusia
Cana drejt largimit nga Nanta, klubi dëshiron ta mbajë Lorik Cana do të largohet nga Nanta, po jo nga futbollit. Mbrojtësi i Kombëtares sonë ka vendosur që të vazhdojë të luaj
Cana dhe Lenjani sërish pa pikë Lorik Cana dhe Ermir Lenjani, por edhe Nanta e tyre nuk i kanë shpëtuar humbjes së radhës në Ligue1. Ishte humbja e 3
Cana dhe Lenjani përgatisin "valixhet" te Nanta Skuadra franceze e Nantes ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm. Në planet e skuadrës për sezonin 2016-2017 duket
Cana në formacionin e më të dobëtëve në Francë (FOTO) Paraqitja e dobët në ndeshjen që Nanta humbi 3-0 përballë Lilës, i ka siguruar Lorik Canës një vend në formacionin e dës
Nanta nderon Lorik Canën Lorik Cana ka zhvilluar ndeshjen e 200­të në Ligue 1 në Francë, teksa ata ai i ka zhvilluar duke mbajtur veshur fanellën
Cana grumbullohet nga Nanta Lorik Cana është në listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen me Nisën që do të zhvillohet të shtunën në orën 20:0
Cana: U transferova te Nanta për ta ndihmuar Lorik Cana është transferuar te Nanta për ta ndihmuar këtë skuadër. Kapiteni i Kombëtares ka dhënë një intervistë për ga
Lorik Cana: Ja pse zgjodha ekipin e Nantës Menjëherë pas prezantimit te Nanta, Lorik Cana dha përshtypjet e para për skuadrën e tij të re dhe shpjegoi arsyet pse v
Princi saundit bllokon resortin, paguan 30 milionë dollarë për 1 muaj Princi i kurorës në Arabinë Saudite, Salman bin Abdulaziz al-Saud, besohet se ka marrë resortin me pesë yje për rreth nj