999 rezultate për

nĂna

Kjo grua tĂ« lĂ« shtatzĂ«nĂ« me ujĂ« dhe sapun NĂ«nĂ«lokja qĂ« i çon gratĂ« drejt shtatzĂ«nisĂ« nĂ«pĂ«rmjet procesit tĂ« ‘ngjeshjes’ me sapunĂ« e ujĂ«. ËshtĂ« kjo nĂ«nĂ« Halimja
U kap me 6 mina me telekomandë, përgjimet që nxorrën zbuluar tiranasin 40-vjeçari Eduard Sinanaj u arrestua dy ditë më parë në lezhë pasi në makinë, iu gjetën 6 mina me telekomandë. Ai ka
“Jam Nana” na zhgĂ«njeu, zbulohet e vĂ«rteta qĂ« fshihet (VIDEO) "Jam nana", ishte shprehja qĂ« e hasnim kĂ«to ditĂ« nĂ« tĂ« gjithĂ« rrjetet sociale dhe jo vetĂ«m. Por duket se e gjithĂ« vi
Lëkura e ananasit ndihmon në humbjen e peshës Ananasi është një frut tropikal dhe ka një shije shumë të veçantë. Përmbajtja e lartë e vitaminës C, ndihmon trupin t
Nuk paraqiten dĂ«shmitarĂ«t, shtyhet seanca ndaj Shullazit ËshtĂ« shtyrĂ« seanca ndaj Emiljano Shullazit nĂ« GjykatĂ«n e Krimeve tĂ« RĂ«nda. Shkak pĂ«r shtyrjen e seancĂ«s sĂ« sotme Ă«s
KĂ«ngĂ«tari rrĂ«fen vuajtjet: “Kur isha i vogĂ«l shisja banana dhe thana” Ai u rikthye nĂ« qendĂ«r tĂ« vĂ«mĂ«ndjes sĂ« publikut pasi bĂ«ri njĂ« debat publik me Kryministrin Edi Rama. KĂ«ngĂ«tari Klajdi
I prenë kokën për pazare droge, dënim të përjetshëm autorit Pas i preu kokën Bledar Terpollarit në 9 maj 2016 në Gliki të Igumenicës , është gjykuar në Gjykatën e Korfuzit Emilja
Kush është vrasësi serial që u masakrua nga policët në burgun e Peqinit Sot 4 policë burgjesh janë vënë në pranga pasi akuzohen se kanë dhunuar një të dënuar në burg. Kjo ngjarje u bë publi
Ish-kreu i Hipotekave: Isha me pushime kur u regjistrua “Vollga” Vazhdon gjyqi pĂ«r Emiljano Shullazin ku sot dĂ«shmuan ish- kreu i Hipotekave, Ilirjan Muho, truproja i Ylvi Beqajt, babai
Vetitë e jashtëzakonshme të ananasit Ananasi është një frut tropikal me një shije shumë të shijshme. Ai ndihmon organizmin në forcimin e kockave, në përm
Rrefimi i tmerrshëm: Serbët ndanin femrat më të bukura dhe na përdhunonin Ky është rrëfimi i një prej femrave të cilat kanë treguar historinë e tyre të tmerreve që kanë kaluar gjatë luftës së Ko
Kjo është vajza nga Vlora që dyshohej se kishte lidhje intime me biznesmenin që vdiq E dyshuara kryesore për vdekjen e Bukurosh Malaj, biznesmenit nga Vlora 21-vjeçarja e quajtur Adela Sinanaj e cila drejt
Rreth 1 mijë e 500 të evakuuar pas një zjarri në Spanjë Një zjarr ka përfshirë parkun natyrorw të Donanas në jug të Spanjës. "Zjarri, që u njoftua dje në mbrëmje në komunën
Pasi të lexoni këtë artikull do blini më shpesh ananas Ananasi shpesh shihet thjesht si një nga frutat më të shijshëm tropikal, pasi karakterizohet nga shija e ëmbël dhe përzi
Kjo është shqiptarja që i mori burrin Kim Kardashian (FOTO LAJM) Emri i saj i plotë është Fatime Sinanaj dhe është me origjinë nga Kosova. E lindur në Shtetet e Bashkuara, 30-vjeçarja ë
Shpërndante heroinë, arrestohet 28-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një 28-vjeçar pasi u kap me 22 doza lëndë narkotike, heroinë. Policia bën me dije
Porositi vrasjen e biznesmenit, Ilir Karçini dënohet me 5 vite burg Ilir Kaçani ka marrë vendimin përfundimtar nga Gjykata e Apelit për Krime të Rënda. Ai është denuar me 5 vite burg pasi
Kek me ananas dhe arrë kokosi Kjo recetë është shumë e thjeshtë në përgatitje por me një shije fantastike. Kombinimi i ananasit me arrën e grirë të ko
Akullore me luleshtrydhe për vetëm 45 sekonda (VIDEO) Ju nevojiten rreth 500 gramë luleshtrydhe të ngrira, po aq jogurt, një lugë mjaltë dhe pak liker pemësh. Sipas dëshir
“Kur do festojmĂ«?”, zbardhen porositĂ« e vrasjeve tĂ« Julian Sinanaj (FOTO LAJM) JanĂ« zbardhur porositĂ« e vrasjeve me e- mail tĂ« Julian Sinanaj, i pandehuri kryesor i dosjes me shtatĂ« tĂ« pandehur te Kr