999 rezultate për

nĂnĂ

Nuk paraqiten dëshmitarët, shtyhet seanca ndaj Shullazit Është shtyrë seanca ndaj Emiljano Shullazit në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Shkak për shtyrjen e seancës së sotme ës
Këngëtari rrëfen vuajtjet: “Kur isha i vogël shisja banana dhe thana” Ai u rikthye në qendër të vëmëndjes së publikut pasi bëri një debat publik me Kryministrin Edi Rama. Këngëtari Klajdi
I prenë kokën për pazare droge, dënim të përjetshëm autorit Pas i preu kokën Bledar Terpollarit në 9 maj 2016 në Gliki të Igumenicës , është gjykuar në Gjykatën e Korfuzit Emilja
Kush është vrasësi serial që u masakrua nga policët në burgun e Peqinit Sot 4 policë burgjesh janë vënë në pranga pasi akuzohen se kanë dhunuar një të dënuar në burg. Kjo ngjarje u bë publi
Ish-kreu i Hipotekave: Isha me pushime kur u regjistrua “Vollga” Vazhdon gjyqi për Emiljano Shullazin ku sot dëshmuan ish- kreu i Hipotekave, Ilirjan Muho, truproja i Ylvi Beqajt, babai
Vetitë e jashtëzakonshme të ananasit Ananasi është një frut tropikal me një shije shumë të shijshme. Ai ndihmon organizmin në forcimin e kockave, në përm
Rrefimi i tmerrshëm: Serbët ndanin femrat më të bukura dhe na përdhunonin Ky është rrëfimi i një prej femrave të cilat kanë treguar historinë e tyre të tmerreve që kanë kaluar gjatë luftës së Ko
Kjo është vajza nga Vlora që dyshohej se kishte lidhje intime me biznesmenin që vdiq E dyshuara kryesore për vdekjen e Bukurosh Malaj, biznesmenit nga Vlora 21-vjeçarja e quajtur Adela Sinanaj e cila drejt
Rreth 1 mijë e 500 të evakuuar pas një zjarri në Spanjë Një zjarr ka përfshirë parkun natyrorw të Donanas në jug të Spanjës. "Zjarri, që u njoftua dje në mbrëmje në komunën
Pasi të lexoni këtë artikull do blini më shpesh ananas Ananasi shpesh shihet thjesht si një nga frutat më të shijshëm tropikal, pasi karakterizohet nga shija e ëmbël dhe përzi
Kjo është shqiptarja që i mori burrin Kim Kardashian (FOTO LAJM) Emri i saj i plotë është Fatime Sinanaj dhe është me origjinë nga Kosova. E lindur në Shtetet e Bashkuara, 30-vjeçarja ë
Shpërndante heroinë, arrestohet 28-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një 28-vjeçar pasi u kap me 22 doza lëndë narkotike, heroinë. Policia bën me dije
Porositi vrasjen e biznesmenit, Ilir Karçini dënohet me 5 vite burg Ilir Kaçani ka marrë vendimin përfundimtar nga Gjykata e Apelit për Krime të Rënda. Ai është denuar me 5 vite burg pasi
Kek me ananas dhe arrë kokosi Kjo recetë është shumë e thjeshtë në përgatitje por me një shije fantastike. Kombinimi i ananasit me arrën e grirë të ko
Akullore me luleshtrydhe për vetëm 45 sekonda (VIDEO) Ju nevojiten rreth 500 gramë luleshtrydhe të ngrira, po aq jogurt, një lugë mjaltë dhe pak liker pemësh. Sipas dëshir
“Kur do festojmë?”, zbardhen porositë e vrasjeve të Julian Sinanaj (FOTO LAJM) Janë zbardhur porositë e vrasjeve me e- mail të Julian Sinanaj, i pandehuri kryesor i dosjes me shtatë të pandehur te Kr
Banda e tritolit, Sinanaj: Kush e porositi vendosjen e mines prefektit të Vlorës… Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda dënoi me 30 vjet burg Julian Sinanajn, protagonistin e “bandës së tritolit”. Sinanaj
Rrëfimi i "killerit" Julian Sinanaj: Si e vrava peshkatarin në Vlorë... Julian Sinanaj i shpëtoi sot burgimit të përjetshëm duke u dënuar me 30 vite pas hekurave nga Gjykata e Apelit për Krime
Julian Sinanajt rrëfen krimin: Si ja futa plumbin kokës peshkatarit Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka dënuar sot me 30 vjet burg Julian Sinanajn, protagonistin e “bandës së tritolit”.
"Mjeshtri" i bombave me celular, Julian Sinanaj i shpëton burgut të përjetshëm Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda shpalli mesditen e sotme vendimet për "Bandën e Tritolit" duke dënuar me burgim të p