999 rezultate për

myspace

My Space kërkon falje pasi shkaktoi humbje të të dhënave MySpace, një nga rrjetet e para sociale, ka kërkuar falje pasi një problem i serverit shkaktoi një humbje të madhe të të
MySpace pëson ndryshime rrënjësore Mund të mbani mend se MySpace është shitur te një kompani e quajtur Specific Media një vit më parë, pasi pagoi vetëm $35
Edhe MySpace më i vizituar se Google+ Në raportin e publikuar së fundmi, thuhet që përdoruesit e Google+ i kalojnë në këtë rrjet vetëm tre minuta në muaj, për
Myspace arrin 1 milion anëtarë në 30 ditë Në 30 ditët e fundit rrjeti social Myspace ka arritur 1 milion përdorues të rinj. Kompania pretendon se rreth 40 000 per
Timberlake blen një pjesë të MySpace Justin Timberlake mund të ketë shumë shpejt një rrjet social të vetin. Aktori 30 vjeçar është në grupin e blerësve të My
Porto ëndërron për tripletë këtë sezon (VIDEO) Skuadra portugeze e Portos është kualifikuar për në finalen e Kupës së Portugalisë pasi ka kthyer gjithçka në ndeshjen e
Brenda një muaji, MySpace humb 10 milionë antarë Fundosja e websajtit social të parë dhe më të popullarizuar dikur po vazhdon dhe, sipas të dhënave të fundit, vetëm në j
MySpace largon nga puna gjysmën e punonjësve Dikur ishte faqja më e popullarizuar ndërsa sot mundohet të mbijetojë. Pas dështimit për t'u "rikthyer" në skenë, MySpac
Dorëzohet MySpace Ditë më parë, rrjeti më i popullarizuar social i para disa viteve, MySpace.com, pati njoftuar se së shpejti do të rinovo
Edhe Myspace vendos të ndryshojë Ecuria e dobët e faqes më të popullarizuar sociale të para disa viteve MySpace, ka detyruar udhëheqësit e saj të bëjnë n
Milani i falet golit të Pirlos (VIDEO) Milani merr një fitore të çmuar në Enio Tardini kundër Parmës me rezultatin 1-0. Protagonist i këtij takimi ka qënë Andr