999 rezultate për

mysafir

Masat e reja kundër Covid-19, ja kur vendos Qeveria Gjatë ditës së sotme do të mbahet seanca e Qeverisë së Maqedonisë së Veriut në të cilën pritet të diskutohet për masat e
Erdogan mesazh të fortë Greqisë: Ne jemi pritës në mesdhe, jo mysafirë! "Turqia është një vend mesdhetar. Ne jemi pritës këtu siç kemi qenë gjatë gjithë historisë, jo mysafirë..." Erdogan k
Sherr masiv, ngjarje të shëmtuara në klasiken, PSG-Marseille (VIDEO) Marseille fitoi 0-1 përballë PSG për herë të parë që nga viti 2011. Ndeshja ishte e tensionuar nga fillimi, por fund
I hapën dyert nga keqardhja, mysafiri përdhunon dhe zhduk vajzën 9-vjeçare Fqinji përdhunoi dhe vrau vajzën nëntë vjeçare dhe më pas e hodhi trupin e saj në det. Prindërit e vajzës i kishin ha
Këto janë fanellat e dyta që Juventus do të veshë për sezonin 2020/21 Klubi italian, Juventusi kanë zbuluar fanellën e tyre të dytë apo atë mysafire për sezonin 2020-21. Fanellat u zbulua
Dy penalltitë e Ronaldos i japin një pikë Juventusit ndaj Atalantës (VIDEO) Ndeshja mes Juventusit dhe Atalantas ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2. Të parët që kaluan në epërsi ishin m
Ajax publikon uniformat e reja, janë të veçanta Ajaxi ka zbuluar fanellat e dyta për sezonin e ardhshëm cilat zakonisht përdorën jashtë fushe. Pas anulimit të sezoni
Këto janë rregullat se si duhet të punojnë kafetë dhe restorantet në Maqedoni Ditën e enjte hapen kafenetë, restorantet dhe objektet hotelierike në Maqedoninë e Veriut. Por ato do të funksionojnë si
10 përmbysjet më të mëdha në Champions Klubet më të mira të Evropës, bazë renditjes së mirë në ligat kombëtare, sigurojnë nga një vend në Ligën e Kampionëve.
Kurti e Osmani përshëndeten me Thaçin (VIDEO) Në pritjen e organizuar për nder të 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës nga Presidenti Hashim Thaçi, nuk kanë munguar a
Ballistët i futin tmerrin maqedonasve, skuadra e njohur ua ndalon hyrjen në stadium Skuadra maqedonase Akademija Pandev ua ka ndaluar Ballistave hyrjen në stadium për ndeshjen me Shkëndinë. Ndeshja e j
Hajdari me mëngë të shkurtra në mes të dimrit për të pritur mysafirin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Këtë javë, Parlamentin shqiptar e vizitoi David Sassoli, kryetari i Parlamentit Europian. Pasi takoi figurat kryesore të
Shqiptari kapet me 4 kg mall, ishte "mysafir" te një rumune Një shqiptar është vënë në pranga ditën e sotme në Itali. 26 vjeçari i quajtur Korado Shahini është i dyshuar për për
"Nuk jemi mysafir te njëri-tjetri, Kosova shtëpia e juaj sepse kombi shqiptar është streha jonë" Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti bashkë me disa bashkëpunëtorë të partisë kanë vizituar kampin ku po qëndrojn
Tottenham nuk njeh rezultat tjetër përveç fitores me Mourinhon (VIDEO) Tottenham ka arritur edhe fitoren e dytë në Premierligë nën drejtimin e Jose Mourinhos dhe të tretën në përgjithësi.
Fantastik Liverpool, rikthen epërsinë pas 3 minutave (VIDEO) Palace arriti të barazonte rezultatin me Zaha në minutën e 82', por gëzimi i vendasve zgjati shkurt, ashtu si zhgënjimi
Kjo është renditja e 4 grupeve pas ndeshjeve të treta në Champions (FOTO LAJM) Interi ka fituar ndeshjen kryesore sonte duke e mundur me rezultat 2-0 Borussia Dortmundin, ndërkohë që Barcelona ka fit
Për mysafirët të kënaqur, sekreti si shtëpia juaj të ketë gjithmonë erë të mirë Të gjithë ne kemi dëshirë që shtëpia jonë të duket gjithnjë e pastër dhe të mbajë aromë të mira, që sapo mysafirët tuaj
Fero i anullon të gjitha koncertet, çfarë ndodhi papritur me reperin (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero është kthyer në një ndër reperët më të komentuar në media. Vetëm para pak kohësh ai u largua nga ‘O
Milani zhbllokon rezultatin përballë Veronës (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi kundër Veronës në ndeshjen që po zhvillohet në “Marc’Antonio Bentegodi”, Ishte sulmuesi, K