999 rezultate për

mynih

A u takua me Grenell në Mynih, çfarë deklaroi Kurti? Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk ka komentuar se pse nuk është takuar në Gjermani me të dërguarin e posaçëm ameri
Bëri jehonë të madhe, zbardhet me zë e figurë fjalimi i Kurtit në Mynih (VIDEO) Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti mbrëmë në Mynih, përball presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiç mbajti një fjalim
Erdogan i dhuron Ramës avion, kryeministri shqiptar në Mynih me Airbus VIP (FOTO LAJM) Qeveria e kryeministrit Edi Rama mori një avion VIP të modelit Airbus 319-100, i cili më parë i është përdorur nga qever
Kurti mohon zyrtarisht se ka takuar Grenell në Mynih Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, e ka konfirmuar sot se në Mynih të Gjermanisë nuk është takuar me amb
Kurti flet pas përplasjes me presidentin e Serbisë: Nuk jam takuar me të Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se nuk e konsideron takim me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçic, pjesëmarr
E quan mik, Rama takon Mark Zuckerberg (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e Facebook-ut Mark Zuckerberg. Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konfe
Avokati publikon fotot e Ramës dhe Alex Sorosit në Mynih: Si ka mundësi i ndjek fati?! Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mynih në Gjermani, ku po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë, ku janë të pranishëm kr
Në një tavolinë me Vuçiç, Kurti niset drejt Mynihut Albin Kurti, kryeministër i Kosovës ka udhëtuar sot për në Mynih ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë. Lajm
Rama, Kurti dhe Vuçiç takohen sot në Mynih Pasditen e sotme pritet të takohen në Mynih kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, presidenti i Maqedonisë së Veriut, Pend
Coutinho dëshiron të qendrojë në Mynih Ylli brazilian ndihet i lumtur tek gjiganti bavarez, ku është huazuar gjatë verës që shkoi nga Barcelona. Bayerni mund t
Pagëzohet në vaskën e shtëpisë, ky veprim i Coutinho po merr "dhenë" (FOTO LAJM) Veprimi i fundit i Coutinho bën të flasin për brazilian, ndoshta edhe më shumë se një gol në fushën e lojës. Ish-fan
'Ngec' Byerni, përfiton Dortmundi (VIDEO) Dortmundi ka arritur të shënojë fitore ndaj Monchengladbachut me rezultat minimal 1:0. Golin e vetëm e shënoi Marco R
Gafa e tifozit të Liverpoolit, fluturoi në Gjermani për ndeshjen e parë me Bayernin Disa nga gafat e bujshme mund të ndodhin edhe në vitin 2019. Një tifoz i “çmendur” i skuadrës së Liverpoolit, të martën
Politiko zbulon prapaskenat e Thaçit dhe Vuçiçit në Mynih Në Mynih të Gjermanisë, 4 liderët ballkanikë janë rrëfyer mbi atë se si e duan pajtimin serbo-shqiptar. Vuçiç dhe Thaçi
Shaqiri nuk e harron ekipin e fëmijërisë Sulmuesi i Liverpool, Xherdan Shaqiri nuk e ka harruar ish-klubin e tij ku hodhi hapat e parë si profesionist. Sot është
Kriza tek Bayern përfshin edhe gratë e lojtarëve Në sfidën e fundit që skuadra e Bayern Mynih zhvilloi ndaj Freiburg Thomas Muller u aktivizua pas minutës 70. Kjo nuk i
Bayern Mynih zhgënjen ndaj Freiburg (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih nuk ka shkuar më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Freiburg. Bavarezët dominuan lojën dhe shënu
Bayern aplikon për të pritur finalen e madhe Skuadra e Bayern Mynih ka aplikuar për të pritur finale e madhe të championsit në vitin 2021. Këtë lajm e bëri publik sh
Bayern Mynih nën gjurmët e yllit të Manchester City Skuadra e Bayern Mynih e ka humbur shkëlqimin e saj në vitet e fundit edhe për shkak të pasivitetit në merkato për të sj
Bayern Mynih rikthehet te fitorja ndaj Wolfsburgut (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih arriti një fitore me mjaft vlera përballë Wolfsburg në transfertë. Bavarezët fituan me shifrat e