E FUNDIT/ COVID-19 nuk ndalet në Itali: Në 24 orë vdiqën 760 njerëz
999 rezultate për

mykonos

Pas harbimit me alkool, ky është serumi çudibërës që të rinjtë përdorin në Mykonos (FOTO LAJM) Mykonos është ishulli më i njohur në Greqi për festat e çmendura dhe rininë që harbohet deri në orët e para të mëngjesit
Me shampanjë në pishinë, kush është vajza që Renato po kalon pushimet (FOTO LAJM) Pak para nisjes së sezonit të ri televiziv, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka udhëtuar drejt Greqisë për të kaluar di
25 mijë lekë na u dukën shumë, ja sa ka paguar boksieri në Mykonos për një biftek viçi (FOTO LAJM) Disa kohë më parë u bë virale një faturë e një restoranti që fileton e vicit e shiste 25 mijë lekë në Sarandë, por me sa
Adelina Tahiri më e nxehtë se kurrë, pozon vetëm me bikini në Mykonos (FOTO & VIDEO) Adelina Tahiri edhe pse u bë kohë që është shkëputur nga muzika, ka qëndruar në krye të mediave rozë. Këngëtarja buku
Cigare, alkool dhe këngët e saj në sfond, Era Istrefi shijon pushimet në Mykonos (VIDEO) Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale. Edhe Era
Një xhiro brenda shtëpisë super luksoze të Rashel Kolanecit në Mykonos (VIDEO) Rashel Kolaneci eshte nje nga vajzat me te komentuara te showbizit shqiptar dhe te mediave roze. Rasheli gjithmone k
Era Istrefi për pushime në Mykonos me yllin botëror (FOTO LAJM) Era Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila na ka bërë krenarë me sukseset që ka arritu
Luksi i shfrenuar i VIP-ave shqiptarë, pushimet mijra euroshe në Mykonos (FOTO LAJM) Nga Blendi Fevziu tek Arbana Osmani duket se të gjithë personazhet e showbiz-it shqiptar kanë zgjedhur të shkojnë në Myk
Vranë shqiptarin në Mykonos, policia arreston 2 persona Dy arrestime janë bërë sot nga oficerë të policisë greke në ishujt Syros dhe Ios, për vrasjen e një shqiptari që punonte
Me pak fjalë, Fatmir Hysenbelliun po "e zhveshin" femrat në pushime (FOTO LAJM) Fatmir Hysenbelliu është një ndër meshkujt shqiptarë më të komentuar në botën e shoëbizz, jo vetëm për lidhjet e tij me
Vidhnin shtëpi luksoze dhe shpërndanin kokainë, arrestohen 7 shqiptarë në Mykonos Policia greke ka ndërmarrë një operacion duke shkatërruar një bandë shqiptare, që ka kryer një sërë vjedhjesh nëpër shtë
Ku është ajo është dhe ai, Arbana dhe Eduarti "mat" për të disatën herë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë periudhë t’i dedikohet plotësisht familjes, dhe na njohu me detajet nga udhëtimi i saj
Me bikini mininaliste modelja "djeg" Mykonosin (FOTO LAJM) Alessandra Ambrosio dhe Nicolo Oddi kanë rreth dy vite që dalin bashkë dhe së fundmi dëshmuan se janë ende në periudhën
Futbollisti i PSG nuk përmbahet me të dashurën modele në Mykonos (FOTO LAJM) Ajo është 6 vite më e madhe se ai, por kjo nuk i ndaloi që të martoheshin qëbashku. Kevin Trapp, futbollisti i PSG-së
Pushime të çmendura, sa paguan Ronaldo për një natë në vilën luksoze në Mykonos? (VIDEO) Pas një edicioni të ngarkuar me ndeshje, me gëzime dhe zhgënjime, Ronaldo është “arratisur” bashkë me familjen, plazh më
Revoltohet Rozana Radi, ka disa fjalë për koleget që bëjnë jetë luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka befasuar me postimin e bërë së fundi në Instagram. Ajo ka "thumbuar" koleget e s
Turisti shkon në ishullin e famshëm grek dhe përballet me një surprizë tronditëse (FOTO LAJM) Një shtetas amerikan që kishte shkruar për pushime në ishullin grek të Mykonos në Detin Egje është përballur me një surp
"Si i bëra 30 000 euro për tre muaj në plazh në Mykonos", rrëfehet studentja bukuroshe Në Maqedoni rroga mesatare është 350 euro. Kjo nuk është reale pasi këtu përllogariten rrogat e të pasurve ndërsa rroga
Nuk përmbahet Kevin Trapp, skena “hot” me të dashurën në Mykonos (FOTO LAJM) Portieri i Paris Saint-Germain, Kevin Trapp dhe e dashura e tij braziliane, Izabel Goulart, duket se po i shijojnë ne ma
Luana "djeg" Mykonosin, e tëra çokollatë dhe e veshur me të bardha (FOTO LAJM) Padyshim që tashmë Luana Vjollca është bërë një nga femrat më të diskutuara në showbizin shqiptar. Ajo ka nisur pushi