E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

myftinia

Vidhet Myftinia e Durrësit Gjatë natës, persona ende të paidentifikuar kanë grabitur zyrat e Myftinise ne Durres, ndërsa kanë marrë para dhe sende
Myftinia Kumanovë: Qytetarë, ruani gjakftohtësinë Myftinia e Bashkësisë Fetare Islame në Kumanovë, përmes një komunikate për shtyp, i bën apel qytetarëve që të ruajnë gja
Myftinia e Gostivarit gati për manifestimet “Java e Muhamedit A.S.” Me rastin e ditëlindjes së profetit Myftinia e Gostivarit është duke bërë përgatitjet e duhura për mbajtjen e manifestim
Myftinia e Elbasanit nderon kampionët e botës (FOTO LAJM) Gjatë një takimi me moton "Takim kampionësh" të inicuar nga Myftinia e Elbasanit, është zhvilluar sot në këtë qytet, cer
Grabitet Myftinia e Dibrës Persona të panjohur mbrëmë kanë grabitur selinë e Myftinisë në Dibër. Sipas njoftimit të policisë, janë grabitur një kom
Edi Rama dhe Shkëlzen Berisha në iftarin e Myftinisë së Tiranës (FOTO LAJM) Myftinia e Tiranës ka shtruar mbrëmjen e djeshme një iftar, ku morën pjesë ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Ald
Myftinia Durrës padit Bashkinë Myftinia Durrës do të padisë bashkinë e këtij qyteti për shkak të shkeljs së një marrëveshjeje. Shkak për këtë padi ësht
Myftinia e Shkodrës: Arroganca ndaj myslimanëve po rritet Përveç dënimit të karrikaturave, deklarata e myftinisë së Shkodrës ishte shumë e guximshme në përfundimet që nxjerr për
Myftinia e Shkodres: Moisiu t’i kerkoje falje publike besimtareve myslimane Myftinia e Shkodres dhe perfaqesia e myslimaneve te veriut kane reaguar ndaj deklarates se presidentit Alfred Moisiu gja