999 rezultate për

myftaraj

Plas në studio, Gjuzi zihet me Myftarajn (VIDEO) Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u përplas me Kastriot Myftarajn, i
Plas në studio: O turiderr, o gomar, o bari delesh (VIDEO) Në emisioni i mbremshën në Ora News janë zhvilluar debate të forta midis të ftuarave. Ilir Demalia u përfshi në fyerj
“E hoqëm nga puna prokurorin”, dalin përgjimet e bandës së Jurgen Mollës Prokuroria e Krimeve të Rënda ditën e djeshme ka përfunduar hetimet për bandën e rrjetit të trafikut të drogës të Jurgen
Plas sherri në studio mes gazetarëve: Pusho, po ia fut kot! Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “360 Gradë” mes gazetarit Bledian Koka dhe Kastriot Myftarajt në lidhj
Kërcënon Myftaraj: Erdoganit do t'i ikë koka po erdhi në Tiranë (VIDEO) Njëri ndër analistët më kontraverz në Shqipëri i cili shpesh herë shfaq edhe urrejtje të hapur ndaj komunitetit musliman
Myftaraj akuzon rëndë ministrin: I dhuroi dashnores një apartament Publicisti Kastriot Myftaraj ka hedhur akuza shumë të forta mbi ministrin e Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj. Në
Si përgjon ambasada ruse të gjithe shtetarët më të rendësishëm në vend (VIDEO) Kastriot Myftaraj ka dalë në një tezë të re sa i përket përgjimeve në vend. Sipas tij, fakti që ambasada ruse gjende
Kastriot Myftaraj i del në krah Ismail Morinës: Shteti shqiptar ta mbrojë...! Kastriot Myftaraj e ka akuzuar vazhdimisht Ismail Morinën se ka qenë në shërbim të interesave të huaja, kryesisht ato se
Myftaraj bast publik me Kullën: Ja kur do arrestohet Ilir Meta Gazetari dhe analisti Kastriot Myftaraj ka zbuluar dhuratën e parë që ka marrë sot Presidenti i ri i vendit, Ilir Meta.
Kërcënimi i Myftarajt për Vlahutin, KE: E papranueshme Komisioni Evropian ka reaguar në lidhje me kërcënimet e bëra në drejtim të ambasadores së BE-së në Tiranë, Romana Vlahut
Myftaraj i përgjigjet Kadaresë: Ti i gjunjëzohesh Vlahutinit, unë hebrenjve duke kërkuar falje për veprën tënde Kastriot Myftaraj i është përgjigjur para pak minutash nëpërmjet një shkrimi në Citynews shkrimtarit Ismail Kadare në li
Myftaraj flet pas lirimit: Ja pse e quajta Romana Vlahutin k**** kroate Gazetari Kastriot Myftaraj ka reaguar pas shkrimit ku bënte thirrje për vrasjen e ambasadores së BE-së, Romana Vlahutin
Arrestimi i Myftarajt, Fevziu: Shpifi por sështë i pari që hedh m… Blendi Fevziu ka publikuar një shkrim ku reagon mbi arrestimin e gazetarit dhe analistit Kastriot Myftaraj. Fevziu s
Prokuroria kërkon lirimin e Kastriot Myftarajt Pas arrestimit të gazetarit dhe analistit Kastritiot Myftaraj ka reaguar Prokuroria e cila ka kërkuar lirimin e tij. Pro
Ky është shkrimi për të cilin u arrestua Kastriot Myftaraj Gazetari dhe analisti Kastriot Myftaraj është shoqëruar në polici pas botimit të shkrimit të tij ku hidhte akuza të rënd
Arrestimi i Kastriot Myftarajt, policia jep detajet Analisti dhe gazetari Kastriot Myftaraj është arrestuar ditën e djeshme me akuzën “thirrje për vepra të dhunshme në kund
Arrestohet Kastriot Myftaraj Kastriot Myftaraj është ndaluar mbrëmë nga policia pas një shkrimi që ka bërë kundër ambasadores Romana Vlahutin. Më
"Gej, qelbës, b**shtrembër"/ Sherr live mes Myftaraj-Aliaj te "Zonë e Lirë" (VIDEO) Kastriot Myftaraj dhe Robert Aliaj janë vënë përballë në emisionin “Zonë e Lirë”. Shkak është bërë një shkrim i Mystaraj
Zheji: Falje Mentorit, Myftaraj për tu marrë me shpulla Artur Zheji, i ftuar mbrëmjen e së premtes në Oktapodin e Turjan Hyskës flet 360 gradë rreth çeshtjeve politike dhe “zën
SKANDAL / Kastriot Myftaraj kërkon nga Gjykata të ndalohet Kur'ani Gazetari kontravers Kastriot Myftaraj ka shkruar një status në "Facebook" ku i bën thirrje Prokurorisë së Përgjithshme q