999 rezultate për

muzikore

Nuk njihet, reperja shqiptare paska qenë shumë ndryshe para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-shoë më të famshëm në SHBA, “Amer
Fero mbyll bashkëpunimin me kompaninë e famshme muzikore Fero ka njoftuar fansat e tij se që nga sot nuk është më pjesë e kompanisë "On Records". Përmes një postimi, reperi b
Ishte zhdukur prej 2 vitesh, Beatrix Ramosaj rikthehet fuqishëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila kishte kohë që nuk sillte këngë të re për fansat, ajo tashmë duket së i ësht
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë
Greta Koçi përlotet gjatë emisionit, e kujton këtë person të dashur (VIDEO) Greta Koçi njihet si këngëtare mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptarë. Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin "E Die
Renato dhe fansat festojnë lirimin e Stresit (VIDEO) Sot Gjykata urdhëroi lirimin me kusht të Arkimed Luashaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Këngëtari i njohur u arrestu
Befason Ronela Hajati, publikon 2 këngë në të njëjtën kohë (VIDEO) Këngëtarja e njohur Ronela Hajati, ka kohë që ka paralajmëruar se dy projekte të reja muzikore do të publikohen gjatë mu
40 vjeçe dhe bombë, Gjyste Vulaj trullon e tëra me Versace (FOTO LAJM)e Gjyste Vulaj shfaqet gjithmonë e më me stil. Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund
Qytetarët mbushin sheshin “Skënderbej”, shfaqje muzikore dhe akrobaci në ajër Sheshi “Skënderbej” ia ka dalë të kthehet në një qendër të madhe eventesh artistike. Pas një vere të mbushur me spektakl
“Mbrëmë Rihannës i lashë shenja në qafë”, Eminem tërbon rrjetin Ajo për të cilën po flasin të gjithë është lufta e hapur muzikore e Eminem dhe Machine Gun Kelly. Ata po sulmojnë një
Capital T sulmon publikisht kolegët: Jeni fallco Capital T është nga artistët më produktivë të muzikës shqiptare, me këngë që kthehen në hite dhe mbahen mend gjatë. P
Klea dhe Elgiti shfaqen në Miami për arsyen që e mbajtën sekret Pak ditë më parë u zbulua se moderatorja Klea Huta do të prezantojë një nga emisionet më të rinj në “Top Channel”, i cil
A ka bërë para nga muzika Yll Limani? Këngëtari jep përgjigjen Këngëtari i famshëm nga Kosova, Yll Limani u bë i njohur dhe fitoi zemrën e publikut shqiptar pas shfaqjes së tij në “Th
Shikoni si dukej Gili tetë vite më parë (FOTO LAJM) Gili është një prej artisteve që për shumë kohë i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Ajo ende vazhdon të jetë plot
Si duket Elvana Gjata pa grim (VIDEO) Elvana Gjata së fundmi ka publikuar pamje të veshjeve të saja me shumë stil. Ajo shfaqej plot elegancë, por asnjëher
Ermali apo Luana? Fifi bën zgjedhjen e saj Fillimisht, Fifi u shfaq në “Xing me Ermalin” me bandën muzikore, të cilët herë pas here luanin ndonjë pjesë muzikore pë
Elton John i jep fund karrierës së tij muzikore Për këngëtarin e madh udhëtimi në Amerikën e Jugut ka rezultuar fatal për karrierën e tij. Vitin e kaluar gjatë një u
Getinjo i jep projekteve të tij muzikore një tjetër drejtim Pak ditë më parë dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo i shëkputën marrëdhëniet e tyre me shtëpinë diskografike “On
Karriera muzikore e Ed Sheeran, drejt fundit Duket se Ed Sheeran e ka planifikuar mirë të ardhmen e tij dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari i cili ka mërz
Jay Z rrëfen mëkatet në këngën e re para Beyonces (VIDEO) Jay-Z është padyshim një ndër këngëtarët më të suksesshëm amerikan. Reperi amerikan është pranë finalizimit të projek