999 rezultate për

muzikor

Skivi dhe Uki sjellin projektin e ri muzikor, "Delet" (VIDEO) Reperi Famos Uki në bashkëpunim me reperin Skivi, ka lansuar klipin e ri muzikor, Delet. Muzika dhe teksti është regj
Ndahet nga jeta këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Ismet Peja, këngëtar i muzikës popullore shqiptare dhe asaj të vjetër qytetare, është ndarë nga jeta në moshën 83-vjeçar
Noizy habit me postimin e fundit, kë po "thumbon" këtë herë? (FOTO LAJM) Noizy ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Noizy është një prej emrave më të suksesshëm të skenës muzikore shqi
"Sa të ligë jeni", sulmohet studio muzikore e Mozzik (VIDEO) Është sulmuar studio muzikore e reperit Mozzik. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi, nëpërmjet fotove dhe një video
Tayna provokon keq fansat, shfaqet shumë hot Tayna i ka provokuar keq ndjekësit e saj. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ndodhet në Kaliforni. Atje po argëtoh
Më tërheqëse se asnjëherë, Genta Ismajli rikthehet kështu për klipin e ri (FOTO LAJM) Me anë të një videoje në llogarinë e saj, këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ka lajmëruar projektin e radhës mu
Gjiko dhe Melinda Ademi vijnë me projekt të përbashkët muzikor Dy nga yjet e skenës shqiptare, Gjiko dhe Melinda Ademi, duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.
Skandali me websiten muzikor, fshin gratë nga coverat e e albumit të tyre (FOTO LAJM) Që në Iran gratë, kanë një rol shumë të kufizuar dhe janë thellësisht të diskriminuara, kjo tashmë dihet botërisht. K
Nga fusha e tenisit, seti i fundit fotografik i Luana Vjollcës po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë së fundmi setin e fundit fotografik të realizuar në një fushë tenisi. Nd
Si asnjëherë, Arilena Ara shfaqet shumë joshëse në bikini (FOTO LAJM) Arilena Ara është një ndër këngëtaret më në zë të estradës shqiptare. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrj
Noizy dhe MatoLale publikojnë hitin e ri veror (VIDEO) Noizy qe një kohë të gjatë ka paralajmëruar se është duke punuar në disa projekte të reja muzikore. Kështu, përmes nj
4 vite pa asnjë projekt muzikor, këngëtarja shqiptare tregon arsyen e këtij vendimi (VIDEO) Ditën e sotme, në një lidhje me ‘Skype’ për Wake Up në Top Channel, ishte këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu. Rosel
Prej 2 vitesh të lidhur, zbulohet e dashura e reperit Buta (FOTO LAJM) Bash Buta është një nga reperët më të pëlqyer në vend. Falë stilit të tij mjaft unik në performanca të ndryshme apo proj
Robert Berishës i konfiskojnë veglën muzikore, theu rregullat e izolimit (VIDEO) Artistit Robert Berisha i është konfiskuar sinti me të cilën po argëtonte vetën dhe persona tjerë të cilët janë po ashtu
Dafina Zeqiri nuk ndalet, sjell një pjesë nga projekti më i ri muzikor (VIDEO) Pas hitit "Vuj vuj vuj", Dafina Zeqiri ka vendosur të sjellë një këngë të re, e cila me siguri do të rezultojë e suksess
Capital T publikon këngën e parë të albumit të ri (VIDEO) Reperi Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor për këtë vit. Capital T ka publikuar këngën e parë nga albumi
"Dënoi" me 2 pikë Elvana Gjatën, çfarë mendon anëtarja e jurisë për këngën tallava Mikaela Minga është ajo që i dha Elvana Gjatës 2 pikë, duke e bërë atë të humbë mundësinë e cmimit të parë në festivalin
Dua Lipa elektrizon skenën në finalen e "The Voice" në Amerikë (VIDEO) Ylli Kosovar me fame botërore, Dua Lipa ishte e ftuar speciale në finalen e spektaklit muzikor “The Voice” në Shtetet e
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u p
Bebe Rexha arrin suksesin e madh: Kënga e saj vlerësohet si më e mira e dekadës (VIDEO) Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be”. Projekti i saj muzikor qëndron në krye të listës së