999 rezultate për

mustaqeve

Modelet më të çuditshme nga Kampionati Botëror i Mjekrës dhe Mustaqeve (FOTO LAJM) Kampionati i mjekrës dhe mustaqeve zhvillohet çdo dy vjet dhe gjithmonë tërheq vëmendjen e qindra të apasionuarve pas mo
Rama përplaset keq me qytetarin: Të marrsha të keqen e mustaqeve Kryeministri Edi Rama kritikohet shumë herë nga ndjekësit e tij në Facebook për propagrandë. Reagime të ashpra kanë
Mustaqet më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Mjekra është një element pjesë e pamjes së meshkujve të cilët e cilësojnë si të domosdoshme për trupin dhe pamjen e tyre
Norvegji, gjermani shpallet kampioni i mustaqeve Garuesit nga e gjithë bota u bashkuan në Norvegji për të marrë pjesë në World Beard and Moustache Championship. Kateg