E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

mustaqet

''Mos ta humbasim për mustaqet e Çelos'', Rama ka një tjetër mesazh Kryeministri Rama ka dalë sot me një apel të fortë për qytetarët. Ai ka theksuar se nuk e ndalim vdekjen të na marrë
Cardi B ndërron pllakë, poston foton me bar dhe cigare Cardi B postoi disa foto të sajat kur ishte 15 vjeç, por diçka ndodhi dhe më pas u fshinë. Në njërën prej tyre, dukeshin
Reklam që po bën namin, paralajmëron një të ardhme ku vajzat rrisin mustaqet (VIDEO) Një reklamë e re e një markë brisqesh që quhet Billie ka nisur fushatën e saj të fundit për “Movember”, duke festuar fak
Përfitimet qe marrim nga përdorimi i mustaqeve të misrit Misri është në listën e ushqimeve të shëndetshme dhe është shumë i mirë për mirëqenien njerëzore. Mustaqet e misrit janë
Lopët kanë kartë identiteti dhe policët paguhen për mustaqet, çudira nga India (FOTO LAJM) India është padyshim një nga vendet më interesante në botë. Ky vend gjithmonë na impresionon me traditat dhe kulturë
Tenton të vrasë të moshuarin pasi i tha “të dhj*fsha mustaqet Një i moshuar ka tentuar të vrasë me thikë 81¬vjeçarin, pasi ky i fundit gjatë një debati të çastit mes tyre i ka sharë
Qytetari "i ngre zërin", Rama: Mustaqet nuk na bëjnë më të fortë (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë ditës së sotme ishte në Pukë, ku shpërndahu legalizime për banorët. Në këtë tak
Mustaqet më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Mjekra është një element pjesë e pamjes së meshkujve të cilët e cilësojnë si të domosdoshme për trupin dhe pamjen e tyre
Gjika heq mustaqet, nga Pogradeci shkruan: Mendova se ngeca këtu (FOTO LAJM) Ish­-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ashtu si presidenti Bujar Nishani heq mustaqet legjendare qe e karakterizonin
Gjendet arsyeja pse Bujar Nishani hoqi mustaqet (FOTO) Kohë më parë u kthye në çështje të ditës fakti që presidenti Nishani hoqi mustaqet, e për këtë, rrjetet sociale krijuan
Shkullaku: Ky skandal nuk mbaron tek mustaqet e Didit, por tek Tahiri e Rama Zhvillimet më të fundit si arrestimi i dy funksionarëve të Interpol Tiranës dhe dorëheqja më pas e Drejtorit të Policisë
Mustaqet e Nishanit vazhdojnë të çmendin Facebook-un (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani vendosi të ndryshojë look-un e tij me rastin e festave të fundvitit. Nëse më parë
As mustaqet nuk janë krejt pa faj! “Estekfurullah”, gati klitha vet me vete, kur pash një koment në profilin tim në facebook se unë po i mbroja “mjekrat”!
Mustaqet, trendi i ri i yjeve të kinemasë (FOTO LAJM) Të kuruara dhe tërheqëse, si ato të Brad Pitt, apo të çrregullta dhe paksa si shkurre si ato të James Franco? Sido që të
Top 20 mustaqet më të famshme në futboll (FOTO LAJM) Olympiakos nuk la asnjë shenjë dje në humbjen 3-0 ndaj Manchester United, por edhe pse tashmë skuadra helene është elemi
Mjekrat dhe mustaqet në kampionat botëror 63 pjesëmarrës nga SHBA, Franca, Austria, Zvicra, Holanda dhe Gjermania morën pjesë në kampionatin botëror të mjekrave d
Njihuni me Adolf Kitler, macja me "mustaqet" e Hitlerit Një kotele e braktisur është duke luftuar për të gjetur një shtëpi të dashur për shkak të shenjave të saj të pazakonta -