999 rezultate për

mustaqe

Cardi B ndërron pllakë, poston foton me bar dhe cigare Cardi B postoi disa foto të sajat kur ishte 15 vjeç, por diçka ndodhi dhe më pas u fshinë. Në njërën prej tyre, dukeshin
Reklam që po bën namin, paralajmëron një të ardhme ku vajzat rrisin mustaqet (VIDEO) Një reklamë e re e një markë brisqesh që quhet Billie ka nisur fushatën e saj të fundit për “Movember”, duke festuar fak
Përfitimet qe marrim nga përdorimi i mustaqeve të misrit Misri është në listën e ushqimeve të shëndetshme dhe është shumë i mirë për mirëqenien njerëzore. Mustaqet e misrit janë
Ermal Mamaqi po eksperimenton me veten, këtë herë tullac me mustaqe dhe sdo e njihni (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është një nga ftyrat publike më të dashura për publikun falë humorit që i ka ofruar shqiptarëve për kaq vit
Me syze dhe mustaqe, gjarpri që po i habit të gjithë Një gjarpër i rrallë është zbuluar në Teksas të SHBA dhe fotot e tij që janë publikuar online kanë bërë që rrjeti të shp
Modelet më të çuditshme nga Kampionati Botëror i Mjekrës dhe Mustaqeve (FOTO LAJM) Kampionati i mjekrës dhe mustaqeve zhvillohet çdo dy vjet dhe gjithmonë tërheq vëmendjen e qindra të apasionuarve pas mo
Mësohet çfarë u gjend në dorën e grabitësit të vrarë Në trupin e grabitësit të vrarë janë gjetur dy kallëpe dinamit të vendosur në brez, ndërsa në dorë kishte një granatë.
Putinit i vendosen "mustaqe" në Kosovë (FOTO LAJM) Qytetarët e Leposaviqit thonë se ushtarët e KFOR-it i kanë shkatërruar fotografitë e presidentit të Rusisë Vladimir Puti
Nëse tërë verën ju frikësuan historitë me gjarpërinj, ja një foto për ta mbyllur ëmbël Pa marrë parasysh se a ju pëlqejnë gjarpërinjtë apo jo, duhet ta pranoni se ky gjarpër duket me të vërtetë "cool". Gj
Ka mustaqe dhe syze, ky gjarpër do t'ju largojë frikën nga zvarranikët Pa marrë parasysh se a ju pëlqejnë gjarpërinjtë apo jo, duhet ta pranoni se ky gjarpër duket me të vërtetë "cool". Gj
"Burri me mustaqe" që mund t'i shkaktojë dëme shqiptarëve te Donald Trump Pozita e këshilltarit të Sigurisë Kombëtare në Shtëpinë e Bardhë është shumë e rëndësishme. Personi që mban këtë post si
Tuna ka lënë mustaqe? (FOTO LAJM) Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik. Tuna është ndër këngëtaret më të dashura p
Rama përplaset keq me qytetarin: Të marrsha të keqen e mustaqeve Kryeministri Edi Rama kritikohet shumë herë nga ndjekësit e tij në Facebook për propagrandë. Reagime të ashpra kanë
Lopët kanë kartë identiteti dhe policët paguhen për mustaqet, çudira nga India (FOTO LAJM) India është padyshim një nga vendet më interesante në botë. Ky vend gjithmonë na impresionon me traditat dhe kulturë
Habia e radhës, Arjan Çani bëhet misterioz dhe lë mustaqe Tashmë prej vitesh e kemi parë moderatorin Arjan Cani me të njëjtin look në emision Zonë e Lirë. Flokë të prera shkurt,
Nuk kishte mustaqe, 21-vjeçari heq qimet e kokës dhe i mbjell në fytyrë (FOTO LAJM) Një 21-vjeçar i quajtur Suresh, bëri një operacion për të rregulluar buzën e tij të çarë, dhe për të mbjelllë mustaqe, q
Fotografi të rralla kur Albin Kurti mbante mustaqe e flokë të gjata (FOTO LAJM) Protestat e 1 tetorit të vitit 1997 kanë luajtur rol të madh në atë se si sot është formuar shoqëria kosovare. Kanë k
Neymar lë mustaqe, shokët tallen me të në stërvitje (VIDEO) Neymar ka vendosur që të lërë mustaqet, por kjo e ka bërë objekt talljesh të shokëve të tij te Barcelona. Sulmuesi b
Zbulohet gjarpëri me "syze dhe mustaqe" Në galerinë e mësipërme mund të shihni gjarpërin e veçantë i cili ka në trupin e tij “syze” dhe “mustaqe”. Gjarpri u
Tenton të vrasë të moshuarin pasi i tha “të dhj*fsha mustaqet Një i moshuar ka tentuar të vrasë me thikë 81¬vjeçarin, pasi ky i fundit gjatë një debati të çastit mes tyre i ka sharë