999 rezultate për

mustafin

Milani në sulm për Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenali. Mbrojtësi me orgjinë kosovare nuk bën më pjesë në plane
E bujshme, Milani synon Shkoadran Mustafin Milani është në ndjekje të një qëndërmbrojtësi të ri. "Tuttosport" shkruan se emri i ri për mbrojtjen e Milanit ësht
Arsenali gjen pasuesin e Mustafit te Roma Arsenali ka hyrë në garë për qëndërmbrojtësin e Romës Kostas Manolas. Greku përfundoi në listën e dëshirave të cilët
Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO) Një gabim trashanik në golin e dytë të Zahas, në sfidën ndaj Cristal Palace po i kushton shtrenjtë futbollistit të Arsen
Valencia kërkon të rikthejë Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenalit pas 3 sezonesh në Premier League. Për shqiptarin int
Festoi me shqiponjë, Federata Angleze merr vendimin për Mustafin Shkodran Mustafi shënoi një gol të bukur në ndeshjen e Arsenalit përballë Kardifit dhe menjëherë festoi me shqiponjë.
Sot mund t'i shikoni kur luajnë Xhakën dhe Mustafin “Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të dy ekipeve. Arsenali pret sot kampionin e Premierligës, Manchester City
Arsenal nxjerrë në shitje Mustafin, pesë klube i vihen pas Qendërmbrojtësi, Shkodran Mustafi së fundmi mësohet se është nxjerrë në shitje nga skuadra e Arsenal-it. Përforcimet
Interi gati ta kënaqë Arsenalin bashkë me Mustafin, vetëm për ta mbyllur transferimin E përditshmja italiane ‘La Gazzetta dello Sport’, ka shkruar se Mustafi mbetet objektivi kryesor për mbrojtjen e Interit
Interi zbulon arsyen e tërheqjes nga gara për Mustafin Drejtori i Interit, Piero Ausilio ka zbuluar arsyen e tërheqjes nga gara për transferimin e mbrojtësit shqiptar, Shkodra
Arsenali ia "le seen" ofertën për Mustafin Interit Inter akoma po pret për një përgjigje të Arsenalit në lidhje me ofertën e tyre për mbrojtësin e krahut Shkodran Mustafi.
Inter pret me e ethe përgjigjen e vonuar të Arsenalit për Mustafin Inter e dëshiron me çdo kusht mbrojtësin shqiptar të krahut Shkodran Mustafi. Ata nuk kanë arritur ende një marrëvesh
Inter dërgon ofertën zyrtare tek Arsenal për Mustafin Inter nuk ka hequr dorë akoma nga nënshkrimi me Shkodran Mustafi. Interi po interesohet sërish për nënshkrimin e Must
Wenger i përgjigjet ofertës së Interit për Mustafin Arsene Wenger nuk pret oferta për Shkodran Mustafi. Interi kishte bërë një ofertë të cilën Arsenali refuzoi, ndërsa J
Arsenali i kthen përgjigje Interit për Mustafin Interi tashmë ka marrë përgjigje negative nga Arsenali për Shkodran Mustafin. “Sky Sports” raportoi gjatë ditës së tr
Ozil elozhe për Mustafin, por i kujton dhe flamurin shqiptar (FOTO) Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil nuk ka kursyer lëvdatat për qendërmbrojtësin Shkodran Mustafi, për të cilin tha se ës
Bellerin lavdëron Mustafin Mbrojtësi i Arsenalit, Hector Bellerin, ka lavdëruar shqiptarin Shkodran Mustafin, duke thënë se ardhja e tij e ka forcu
E pabesueshme/ Arsenali nuk humbet kurrë me Mustafin në fushë Besojeni ose jo, por Shkodran Mustafi ende nuk e ka provuar shijen e humbje si futbollist i Arsenal edhe pse ka mbushur
Boksieri britanik e shmang Shkodran Mustafin, e ngatërron me truprojën Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi u transferua tek Arsenali për 35 milionë funte nga Valencia, dhe kjo lëvizje e tij i
Me Mustafin në fushë, Arsenali nuk mposhtet asnjëherë Shkodran Mustafi është shndërruar në një prej futbollistëve më të rëndësishëm te Arsenali. Skuadra londineze nuk ka pësu