999 rezultate për

mustafi

Urimi special i Shkodran Mustafit për 8 mars Shkodran Mustafi ka bërë një urim të veqantë në ditën e gruas. Në gjithë botën 8 marsi është dita që i kushtohet grua
Mustafi tregohet i sinqertë dhe rrëfen të ardhmen Shkodran Mustafi është rikthyer të jetë protagonist me skuadrën e Arsenalit nën drejtimin e trajnerit Mikel Arteta.
"Do pensionohesha po mos kisha besim te aftëstë e mia" Shkodran Mustafi e pranon se do të tërhiqej te futbolli nëse nuk do kishte me besim te aftësitë për tu rikthyer në formë
Arteta i thur elozhe Mustafit Shkodran Mustafi është rikthyer në protagonist te Arsenali. Mbrojtësi shqiptar kishte bërë disa gabime në ndeshjet e
"Topçinjtë" marrin lajme të mira nga Mustafi, heqin dorë nga merkatoja Arsenali ka marrë lajmë të mira nga mbrojtësi Shkodran Mustafi i cili la fushën në ndeshjen ndaj Bournemouth. Lëndimi
Dëmtimi i Mustafit ngre në "këmbë" Arsenalin, Arteta e konfirmon se janë treg për një ose dy përforcime Dëmtimi i rëndë i Mustafit ka detyruar Arsenalin të hidhet në sulm për përforcimi ditët e fundit të meraktos. Ata tas
Mustafi largohet nga Arsenali E ardhmja e Shkodran Mustafit mund të jetë larg nga Arsenali. Hipoteza konfirmohet nga babai i tij, Kujtim Mustafi, i
Gabimi në përballjen me Chelsean, Mustafi u kërkon falje tifozëve Shkodran Mustafi ka kërkuar falje pas gabimit në ndeshjen që u zhvillua mbrëmë ndaj Chelseat. Mustafi ka thënë se skuadr
Arsenal publikon letrën e Mustafit për tifozët: Ndonjëherë nuk ju kuptoj! Futbollisti gjerman me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi nuk është kursyer, teksa i është përgjigjur kritikave të tif
Mustafi i drejtohet tifozëve të Arsenal me një letër Me pak minuta lojë dhe me shumë kritika ka kaluar kohën te Arsenali futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi. Andaj fut
Arteta konfirmon një largim të mundshëm të Mustafit këtë muaj Trajneri Mikel Arterta e ka konfirmuar se Shkodran Mustafi mund të largohet nga Arsenali qysh këtë muaj, përkundër probl
Mustafi afër gjigantit turk Shkodran Mustafi pritet së shpejti të bëhet me skuadër të re. Mbrojtësi shqiptar nuk është në planet e Arsenalit dhe
Mustafi dëshiron largimin nga Arsenal sa më shpejt Mustafi duket se po shikon përpara për një aventurë të re në karrierën e tij prej futbollisti. "Mirror" bën të ditur
Arteta rikthen Xhakën kapiten, ky pritet të jetë formacioni i Arsenalit Arsenali sot do të luajë si mysafir i Bornemouthit, ndërsa Mikel Arteta po përgatitet për ndeshjen e tij të parë që kur
Mustafi pranë rikthimit në Serie A Shkodran Mustafi pritet që të largohet nga Arsenali në janar. Mustafi nuk dëshiron të qëndrojë më te skuadra londinez
Mustafi i ka ditët e numëruara, klubi i Seria A interesohet për të Ditët e Shkodran Mustafit tek Arsenali janë drejt fundit. Paraqitjet e dobëta në fushën e lojës apo dhe humbja e besimit
Legjenda e Arsenalit: Xhaka nuk mund të vrapojë, Mustafi edhe me keq Arsenali mbetet një rrëmujë e madhe sipas legjendës së klubit Charlie Nicholas, i cili i ka kritikuar ashpër Shkodran Mu
Mustafi u bashkohet lutjeve për Shqipërinë: Në duar të Zotit (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare i Arsenalit, Shkodran Mustafi, i është bashkuar numrit të madh të futbollistëve që
Licester-Arsenal, formacionet zyrtare: Nuk ka vend as për Mustafin (FOTO LAJM) Arsenali do të përballet me Leicester Cityn në kuadër të javës së 12-të të Premierligës angleze. Klubet kanë publikua
Pas Xhakës, tifozët nisin me Mustafin: Je legjendë e gjallë (FOTO LAJM) Fitorja e Liverpoolit kundër Arsenalit pati shumë të veçanta, por Shkodran Mustafi sigurisht do të kërkojë ta harrojë nj