999 rezultate për

mustafen

Kryesia autorizon Mustafën të negociojë me VV-në Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës sipas burimeve të Gazetës Express pritet që sot ta autorizojë kryetarin e part
Ahmeti flet për takimin me Mustafën Kryetari i PSD-së, Shpend Ahmeti është takuar sot me kryetarin e LDK-së Isa Mustafa me ftesë të këtij të fundit. Shpe
Hykmete Bajrami uron Mustafën dhe paralajmëron fundin e PAN Deputetja e LDK’së, Hykmete Bajrami ka uruar qytetarët, Kosovën dhe LDK’për për zgjedhjen e Kryetarit të ri të partisë.
Kuvendi i LDK "aprovon" Isa Mustafën Lideri aktual i LDK’së, Isa Mustafa e ka kaluar pragun për t’u bërë pjesë e garës për Shef të Partisë. Ai ka marrë besim
Haradinaj i habitur me Thaçin, Veselin, Limajn dhe Mustafën: E pranuan kushtin e Serbisë Kryeministri Ramush Haradinaj në një paraqitje para mediave ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se e ka orkestruar presi
AAK reagon ndaj deputetit që e quajti Mustafën "xhenaze" Partia e cila udhëhiqet nga Ramush Haradinaj i ka kërkuar falje Lidhjes Demokratike të Kosovës, për deklaratat që depute
Para nisjes në Hagë, Haradinaj viziton Lushtakun dhe Remin (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një vizitë tek dy ish-komandantët e UÇK-së, Sami Lushtaku e Rru
Lekaj pyet Mustafën pas taksës ndaj Serbisë: Me cilën anë je? Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa rreth vendimit të
Musliu lavdëron Haradinajn dhe nënvlerëson kur ishte në qeveri me Mustafën Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, ka mohuar çdo mundësi që Qeverinë aktuale ta rrëzojë
Limaj lëshon postin për Albin Kurtin dhe Isa Mustafën Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, i cili së fundi është propozuar nga qeveria si kryesues i ekipit negociato
Albin Kurti takohet me Isa Mustafën Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i ftuar në ‘5 pyetje nga Babaramo’ ka folur mbi çështjen shumë të diskutu
Sot është një ditë e gëzuar për Isa Mustafën Ish-kryeministri i Kosovës dhe kreu i Lidhjes Demokratike, Isa Mustafa gjatë ditës së sotme është bërë gjysh. Edita,
Zbulohet sidroma që preku Isa Mustafën 28-vjetori i themelimit të degës së LDK'së në Gjilan u kremtua pa praninë e kreut të kësaj partie, Isa Mustafa. Për shk
Limaj ka një urim për Isa Mustafën Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, ka reaguar pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të ish kryeministrit I
DETAJET/ Prokuroria Speciale heton Agron Mustafën Rreth tetë muaj pasi kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës, Agron Mustafa njoftoi se ka shpëtuar nga falimentimi kompa
Drejtori i Policisë përgenjështron Mustafën: Kjo është e vërteta e rrahjes Drejtori i Antikrimit në Policinë e Kosovës, Nazim Sahiti, ka thënë se incidenti me Agron Mustafën kishte ndodhur me kol
Të pathënat e policit që sulmoi Agron Mustafën Nazim Sahiti, drejtor i Antikrimit në Policinë e Kosovës, po akuzohet se sulmoi fizikisht Agron Mustafën. Ky i fundit ka
Një drejtor policie sulmon fizikisht Agron Mustafën Drejtori i Valës, Agron Mustafa, ka thënë sot është sulmuar nga dy zyrtarë të Policisë së Kosovës. Ka thënë se njëri ësh
Haziri i gatshëm ta sfidojë Isa Mustafën për kryetar të LDK-së Kryetari i tretë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pritet që të liroj këtë post për një anëtar tjetër, kjo p
Gjykata e Apelit drithëron Qemajl Mustafën, ja arsyeja që mund ta shkatërrojë Gjykata e Apelit ka aprovuar ankesën e Prokurorisë Speciale të Kosovës në lidhje me hedhjen poshtë të aktakuzës ndaj ish