999 rezultate për

mustafai

Plagosën kambistin dhe gruan e tij, sa miliona u vodhën në Memaliaj Një kambist është qëlluar me tytën e pistoletës në kokë nga një person ende i pa identifikuar mbrëmjen e sotme në Memali
Moisiu-Mustafai, përplasje për Harxhin: “Për këtë problem komunikoj vetëm me Berishën” Presidenti i përgjigjet pakënaqësisë së ministrit për shtyrjen e emërimit të ambasadores në SHBA. Hija e Edit Harxhit, k