999 rezultate për

mustafa

Dua postoi hartën e Shqipërisë etnike, Mustafa Nano: Nuk do doja të sillej si Novak Gjokoviçi Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa i është bashkuar listës së njerëzve që janë kthyer kundër “Apple” për sh
Doli pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja shëndetësore e Mustafës Isa Mustafa disa ditë më parë doli pozitiv me koronavirus. Gaxherri iu ka bërë thirrje qytetarëve që t’i respektojnë
U prek nga Covid-19, a është shëruar Mustafa? Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, është shëruar nga COVID-19, kanë bërë të ditur për KOHËN burime
Besnik Mustafaj kthehet në PD Partia Demokratike është gati të nis procesin e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e ardhshme parlam
U përhap lajmi se kishte ndëruar jetë, shfaqet për herë të parë Isa Mustafa Kreu i LDK, Isa Mustafa është shfaqur për herë të parë pas 7 ditësh nga infektimi i tij me COVID-19. Në fakt fotoja e pu
U infektua me COVID-19, si është gjendja e Isa Mustafës sot Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haki Rugova, ka treguar se si është gjendja e kryetarit, Isa Mustafa, i ci
U infektua me COVID-19, si është gjendja e Isa Mustafës LDK-ja thotë se gjendja shëndetësore e Isa Mustafës është shumë e mirë Të premten e kaluar, kryetari i Lidhjes Demokr
Infektohet me Covid-19 Isa Mustafa Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka rezultuar pozitiv me COVID-19.Këtë e ka bërë të ditur vet ai n
BE nuk i hapi kufijtë për shqiptarët, Mustafa Nano: Ja kush e ka fajin Gazetari Mustafa Nano mendon se Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca është përgjegjës dhe bashkëvendimmarrës në mb
Mustafa zbardh detaje nga takimi me Ramën Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka zbardhur detje nga takimi me kryeministrin Edi Rama.
Rama dhe Mustafa takohen në në Prapashticë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në vendin tonë, ka vazhduar takimet me liderët e partive
Isa Mustafa: Gjykata duhet të jetë e pavarur në ndarjen e drejtësisë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se vënia e dialogut me Serbinë në kontekstin e Dhomave të Veçanta të Gjykatës Sp
Isa Mustafa tregon pse Hoti anuloi vizitën në Washington Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka treguar shkakun se pse kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka anuluar vizitën e ti
Avdullah Hoti emëron këshiltar ish-ministrin e Shëndetësisë Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka bërë edhe një emërim të ri në kuadër të kabinetit qeverisës. Alush Gashi ësht
Propozimi për shkarkimin e Osmanit shkakton përplasje brenda LDK-së Një letër e inicuar nga kryetari i LDK-së, Isa Mustafa për Këshillin e Përgjithshëm, e ku në të kërkohet shkarkimi i Vjo
Isa Mustafa kërkon shkarkimin e Vjosa Osmanit nga postet e LDK Në letrën e Isa Mustafës drejtuar anëtareve të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, propozohet që Osmani të lirohet nga
Mustafa Nano: Meshkujt shqiptarë thonë "bingo" kur shohin gjak, nëse jo duhet të qepeni! Në monologun e tij këtë të premte në “Provokacija”, Mustafa Nano ka prekur një çështje delikate të shoqërisë shqiptare.
Mustafa Nano për këngëtaren shqiptare: Më ka ardhur në studio një personazh i çuditshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja Rovena Stefa thotë se muzika duhet ta kishte mbushur këto kohë pandemie ku njerëzit kanë qenë të stresuar, po
Vjosa Osmani i kundërpërgjigjet Isa Mustafës: E sfidoj publikisht Kryeparlamentarja Vjosa Osmani është prononcuar për mediat pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, ku ajo i ka
Mustafa ia bën të qartë Thaçit: Nuk e kam për detyrë të emërohesh përsëri president Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa është shprehur se nuk ka asnjë detyrim apo përgjegjësi për t'i siguruar Hashim Thaçit një