999 rezultate për

musliu

"Bombat" e reja, larje hesapesh brenda BDI-së? Bisedat e përgjuara që janë publikuar në Facebook shërbejnë për pastrim brenda partiak dhe zhveshje të udhëheqësisë së B
BDI kundëshrtoi emërimin në krye të inteligjencës, përgjigjet Eroll Musliu Drejtori i sapoemëruar i Agjencisë për Zbulim, Eroll Musliu i tha TV21 se nuk po i kupton qëllimet dhe shqetësimet e BDI
Një shqiptar në krye të Agjencisë së Zbulimit në Maqedoni Pas zgjedhjes së Stevo Pendarovskit si president i Maqedonisë së Veriut, një shqiptar është emëruar nga krye të Agjencis
Musliu i tha e ndytë, reagon zv.ministrja serbe Zëvendësministrja e drejtësisë nga lista serbe, Vesna Mikiq ka reaguar lidhur me kërkesën e deputetes së Partisë Demokra
Këshilla e babait që i vranë serbët 4 djem (FOTO LAJM) Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka vizituar së fundi babain e katër dëshmorëve, Sheremet Sejdiun nga Qire
Me uniformë shpërthen Ganja: Nëse do kishte luftë, do isha pjesë e saj Ganimete Musliu ka uruar të gjithë qytetarët pas transformimit te FSK-së në Ushtrisë. Ajo ka thënë se nëse do kishte
Deputetja e Drenicës shkon me uniformë ushtarake në Kuvend (FOTO LAJM) Gjithçka është gati për të filluar seanca në të cilën pritet të votohen projektligjet që i hapin rrugë formimit të ushtr
Musliu për VV-në: Turp të keni që nuk votuat për Memorialin Adem Jashari Deputetët Glauk Konjufca e Ganimete Musliut kanë pasur një debat të ashpër, në lidhje për ligjin e Kompleksit Memorial “
Drenicakja thyen kodin e veshjes duke u bërë tifoze kosovare Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, sot në mbledhjen e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë s
Musliu lavdëron Haradinajn dhe nënvlerëson kur ishte në qeveri me Mustafën Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, ka mohuar çdo mundësi që Qeverinë aktuale ta rrëzojë
Gazetari shqiptar tregon nëse është babai i Vuçiçit (FOTO LAJM) Gazetari shqiptar Fahri Musliu ka mohuar lajmin e dhënë nga një portal kroat se ai është babai i kryeministrit serb, Vuç
Shkëndija e Tetovës ëndërron përmbysje ndaj Salzburg Shkëndija e Tetovës edhe pse humbën me rezultat 3-0 ndaj Salzburgut shpreson në një mrekulli në ndeshjen e kthimit për
Thaçi frikësohet nga Bekim Jashari, dy drenicakë i shkojnë në zyrë Koment nga Ervin Shkulaku Nuk kaloi as një ditë nga propozimi i rëndësishëm i deputetit të PDK-së, Bekim Haxhi
Musliu reagon ndaj institucioneve, nuk bënë asgjë kundër provokimeve të serbëve Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka reaguar sot ndaj asaj që u pa dje gjatë manifestimit të V
Këta janë deputetët e Kosovës që agjërojnë Numër i vogël i deputetëve të Kosovës janë duke agjëruar, me rastin e muajit të Shenjtë të Ramazanit. Mirëpo, gjatë s
Mosmarrëveshjeve me Greqinë po i vjen fundi Analisti politik Albert Musliu shprehet optimist se kontestit disavjeçarë për emrin që po mban peng integrimin e Maqedon
Musliu: Negociatat të përmbyllen para samitit Është shënuar progres i rëndësishëm në drejtim të zgjidhjes së kontestit të emrit, vlerëson analisti Albert Musliu. Sipa
Musliu: Çështja e emrit, në fazën përfundimtare Raundi tjetër i negociatave, mes ministrave të jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Kocias dhe Dimitrov, do të jetë më shu
Drejtori i shkollës të mesme në Gjakovë shiste diplomat si patate por e pëson Në Gjykatën e Gjakovës është mbajtur seanca në rastin ku i akuzuar është ish-drejtori i shkollës së mesme “Nexhmedin Nix
Prokuroria lë 30 ditë në paraburgim dy hakerët kosovarë Prokuroria e Shtetit, ka njoftuar se ua ka caktuar masën e paraburgim prej 30 ditësh dy hakerëve nga Kosova, Liridon Mus