999 rezultate për

muslimaneve

ISIS kërcënon Putinin: Do të paguash çmimin për vrasjen e muslimanëve ISIS ka kërcënuar presidentin rus Vladimir Putin, se do "të paguajë çmimin për vrasjen e muslimanëve", në shpalljen e fu
Kelmendi-VV-së: Ideologjia juaj është e rrezikshme, financoheni nga Serbia Kreu i partisë FJALA, Gëzim Kelmendi ka deklaruar se nëse ndokush në Kosovë financohet dhe kontrollohet nga Serbia, atë
Të gjithë kundërshtarët e kësaj qeverie janë terroristë dhe ekstremistë Nga Burhan Seferi - A keni parë ndonjëherë që kundërshtarët e Nikolla Gruevskit dhe Ali Ahmetit të emërtohen me emra nor
Imam Latifi nervozohet me mediat (VIDEO) Imami nga Mitrovica, Fatmir Latifi ka kritikuar së fundmi mediat se pse ata nuk po merren me priftin, Anton Kçirën, i ci
Ja kush është imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi Sot u dha lajmi se është arrestuar imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi. Mësohet se ai po merret
Tivar, përurohet një nga xhamitë më të mëdha në Ballkan (FOTO LAJM) Është përuruar në Tivar një nga xhamitë më të mëdha në Ballkan. Kjo xhami është ndërtuar me ndihmën e Bahkësisë Islam
Kreu i BFI-së uron Erdoganin për fitoren në zgjedhje Kreu i Bashkësisë Fetare Islame Reisul-Ulema Sulejman Rexhepi i ka dërguar kryministrit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan
Britania e krishterë? Këto foto tregojnë të kundërtën (FOTO-LAJM) Gazeta angleze Daily Mail në një shkrim të publikuar sot tërheq vëmendjen mbi një fakt krejt ndryshe nga ajo që dimë, sh
Gafa e Lineker ndaj muslimanëve që falen: ''hanë bar'' (VIDEO-FOTO) Ish-sulmuesi i kombëtares angleze Gary Lineker ka kërkuar falje publikisht ndaj lojtarëve të Montpellier Ait-Fana dhe Yo
Videoja anti islamike, paraburgim për regjisorin e filmit Regjisori i filmit “Pafajesia e Muslimaneve”, është dërguar në paraburgim pas një seancë degjimore në ngarkim të tij. N
Ndërtimi i xhamisë, Aga: Guri i parë për Bajram Pas përcaktimi të vendit të Manazjasë si vendi ku do të ndërtohet Xhamia e Madhe në Tiranë, drejtues të Komunitetit Mysl
Mubarak, ftesë muslimanëve për bisedime Presidenti Hosni Mubarak ftoi Vëllazërinë Myslimane në bisedime, në një tentativë për të qetësuar situatën në vend, e ci
Mubarak, ftesë muslimanëve për bisedime Presidenti Hosni Mubarak ftoi Vëllazërinë Myslimane në bisedime, në një tentativë për të qetësuar situatën në vend, e ci
Mubarak, ftesë muslimanëve për bisedime Presidenti Hosni Mubarak ftoi Vëllazërinë Myslimane në bisedime, në një tentativë për të qetësuar situatën në vend, e ci
Presidenti gjerman Wulff "u zgjat dorën" muslimanëve Në fjalimin e tij të mbajtur me rastin e 20 vjetorit të Bashkimit të Gjermanisë, presidenti gjerman Christian Wulff ka v
Karikaturat dhe Stili i Muslimanëve Fethullah Gylen*...Kjo i ngjan një ndeshjeje në ring, ku kundërshtari të gjuan në fytyrë e poshtë brezit të lejuar për b
Gazeta daneze u kërkoi falje muslimanëve Gazeta daneze "Julands-Posten" sot publikisht u kërkoi falje muslimanëve për shkak të publikimit të karikaturave ofendu