999 rezultate për

muskuloz

Heq dorë nga tipat muskulozë! Xhensila Pere: Zgjedh burrin që nden edhe rrobat Xhensila Pere u bë e famshme në Shqipëri, fillimisht kur ishte pjesë e "Big Brother Albania", dhe më pas për shkak të tr
Nga fotot romantike me Rudinën te jahti dhe trupi muskuloz, si po e përjeton Aleksi ndarjen (FOTO & VIDEO) Kryefjalë e medias rozë këto kohë ka qenë ndarja e Rudina Dembacajt me bashkëshortin, por nëse jeni kuriozë se s’i po e
Djema futjuni palestrës, shkenca tregon se vajzat pëlqejnë meshkujt muskulozë Gratë tërhiqen seksualisht më shumë nga burrat muskuloz – forca trupore e tyre. Hulumtuesit nga Griffith University k
Qeros, muskuloz dhe plot tatuazhe: Roza Lati reagon pasi e "lidhën me burrin e shoqës" (FOTO LAJM) Që prej ndarjes me këngëtarin Stine, Roza Lati nuk ka bërë publike asnjë lidhje ndonëse e ka thënë shpesh që ka një pers
Muskuloz e plot tatuazhe, ky është i dashuri "boss" i Roza Latit Moderatorja simpatike Roza Lati u kthye në qendër të vëmendjes së mediave pas fotove që postoi në Instagram ku shfaqej m
Sulmuesi muskuloz: Ramos je me fat që nuk luan kundër meje (VIDEO) Adebayo Akinfewa është një sulmues i skuadrës Wycombe Wanderers që luan në kategorinë e tretë të futbollit anglez. Ad
Shqiptari muskuloz që u bë hero në Londër (FOTO LAJM) Genci Gestila një djalë 21-vjeç nga Shqipëria u bë hero në Londër pasi i shpëtoi jetën një gruaje. 21-vjeçari arriti që
Kjo është kafsha më muskuloze që keni parë ndonjëherë! (FOTO LAJM) Një kangur nga Australia Perëndimore, ka habitur rrjetet sociale me muskujt e tij. Kanguri i fotografuar në Creek Boo
Budisti muskuloz që po “çmend” rrjetin (FOTO LAJM) Një murg me muskuj është fotografuar me veshjen e tij në Azinë Juglindore dhe fotografitë e tij tashmë janë bërë virale.
Ish-banorja e Big Brother harron Cozmanin, tani në krah të një djali muskuloz (FOTO LAJM) Lori Hoxhallari është një nga ish banoret e Big Brother e cila gjithmonë është përfolur për jetën e saj private. Pa
Ish-banorja e BB prezanton të dashurin e ri muskuloz: Ai është bisha ime (FOTO LAJM) Ajo është pa dyshim një vajzat më tërheqëse të “Big Brother” ndër vite, por edhe mendjehapur e pa tabu. Pasi e kemi parë
Njihni kandidatin për deputet "chic" dhe muskuloz (FOTO LAJM) Naser Osmani është kandidat i koalicionit LDK-AKR-Alternativa në këto zgjedhje, por krahas politikës ai njihet në Kosovë
Rikthehet kanguri muskuloz (FOTO LAJM) Roger, është kanguri i famshëm muskuloz i cili është rikthyernë skenë ndërsa duket se ai tërë këtë kohë ka qenë duke "us
A do të jetë ky versioni përfundimtar i Audi Q6?! (FOTO LAJM) Audi Q6 crossover është modeli më i ri që pritet të dalë në treg. Përmes disa fotove që qarkullojnë në internet ne mund
Rrezikon jetën vetëm për të pasur trup muskuloz (VIDEO) Për të qenë personi më muskuloz në botë rrezikoi jetën. Një person, që e identifikon veten si personazhi i preferuar, Hu
Ja çfarë bëjnë Dante dhe Boateng për tu dukur më muskulozë Jerome Boateng dhe Dante Bonfim kanë qënë protagonistë gjatë fotos zyrtare të Bayern Munchen për sezonin 2014-2015, e re
Ja pse Obama ka një trup "muskuloz" (FOTO-LAJM) Edhe siguria më e madhe në botë mund te ketë defektet e saj. E di mirë këtë gjë edhe presidenti amerikan Barack Obama i
Ja çfarë duhet të konsumoni për një trup muskuloz Doni të keni një trup muskuloz, por koha dhe mundësit tuaj për t'i kushtuar orë të tëra palestrës janë të limituara? Z
Një Range Rover Evoque i veçantë (FOTO-LAJM) Prior Design prezanton paketën e ndryshimeve estetike dedikuar Range Rover Evoque, SUV kompakt me një shpirt sportiv i c
Vipat "muskulozë" (FOTO LAJM) Janë publikuar në internet disa foto të modifikuara me Photoshop që tregojnë personalitete të famshme të politikës dhe a