999 rezultate për

muskujt

Kujdes, çfarë paralajmërojnë jargët gjatë gjumit Jargët kryesisht janë pasojë e pështymës së tepërt, gjë që detyrimisht e shtyn personin në fjalë të gjejë një mënyrë për
Çamçakëzi shkakton ngërçe tek muskujt e nofullës Cëmcakëzët prej kohësh dihet se janë të dëmshëm për dhëmbët dhe shëndetin e tyre. Por sipas ekspertëve dhe stomatolog
Rama tregon "muskujt" nga Berati, mbush sheshin me karrige (VIDEO) Ditën e sotme kryeminsitri, Edi Rama ka vizituar qytetin e Beratit ku po mban takim me qytetarët në turin e "Bashkisë që
Rrini gjithë ditën para kompjuterit? Kështu mund t’i lehtësoni dhimbjet e qafës Nëse e kaloni pjesën më të madhe të ditës duke punuar në kompjuter dhe pastaj mbrëmjet në telefon, dhimbja e qafës, shpi
Xherdan Shaqiri nxjerr në pah muskujt e tij (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri ka vendosur që përpos golave në fushë të tregojë edhe anën tjetër të tij Ai ka postuar disa foto shum
Kujdes, jargët gjatë gjumit paralajmërojnë sëmundje Jargët kryesisht janë pasojë e pështymës së tepërt, gjë që detyrimisht e shtyn personin në fjalë të gjejë një mënyrë për
Ushtria shqiptare tregon "muskujt", zbarkon në mes të Tiranës (FOTO LAJM) Në ambientet e jashtme dhe të brendshme të Pallatit të Kongreseve është zhvilluar Panairi për Sigurinë dhe Mbrojtjen, ku
Mbajini këmbët mbështetur në mur për pak minuta dhe shikoni ndryshimin e madh Me siguri tashmë keni dëgjuar se joga mund t’i ndihmojë shëndetit të organizmit. Disa ushtrime janë shumë më të lehta
Hap shishen e verës me të pasme, video po çmend rrjetin Askush nuk ka pritur që kjo bukuroshe të ketë fuqinë e madhe që me të pasmet ta hapë shishen e shampanjës. Duket se n
Mos u mërzisni nëse s'keni muskujt, kjo tregon se truri juaj është më i madh Mund t’ju bëjë më të zgjuar, megjithatë të paturit një tru të madh do të thotë edhe që jeni të predispozuar të keni më p
Muskujt, çelësi për të jetuar sa më gjatë Njerëzit që kanë muskuj të fortë kanë më shumë gjasa të jetojnë më shumë sesa njerëzit më të dobët, sipas hulumtimeve të
Haradinaj tregon muskujt nga Durrësi (FOTO LAJM) Ndërsa në Kosovë, Presidenti Hashim Thaçi po ngatërron diçka me kufijtë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdo
Sëmundja që trembi botën: I kthen muskujt në kocka Holly LaPrade një 37-vjecare vuan nga një sëmundje e rrallë gjenetike e quajtur fibrodysplasia ossificans progressiva, o
Kjo është 22-vjeçarja që sfidon CR7 (FOTO LAJM) 22 vjeçarja ukrainase, Bakhar Nabieva prej vitesh ushtrohet në palestër dhe ka arritur të formojë një trup tepër muskulo
KFOR dhe Kosova sot i tregojnë muskujt Serbisë Misioni i Aleancës Veri-atlantike në Kosovë (KFOR) ka njoftuar se Shpata e Argjendtë 2018 është në vazhdim e sipër në ka
Boateng i drejtohet Ronaldos: Nuk do t'i tregosh muskujt në Allianz Arena Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng ka thënë se ai do ta ndal Cristano Ronaldon nesër dhe se ai nuk do të këtë mun
Kina tregon muskujt me 10.000 ushtarë në detin e konflikteve Presidenti kinez Xi Jinping ka ndjekur paradën më të madhe detare në historinë e vendit të tij gjatë ditës së djeshme,
Reagimi i "tmerrshëm" i Vidalit pas shortit me Realin (FOTO LAJM) Reali dhe Bayern do të disktojnë sërish së bashku ecurinë në Chamions League. Përtej emocioneve që përcjell kjo sfid
Putini nuk di të ndalet, i tregon sërish "muskujt" SHBA dhe Britanisë Rusia ka testuar një tjetër raketë të quajtur ‘sateliti vrasës’ dhe kjo vjen si një lëvizje frikësuese mes përplasjeve q
Greqia nxjerr në shesh artilerinë e rëndë, i tregon muskujt Turqisë me tanke e avionë ushtarakë Ditën e sotme në Greqi ka pasur festime të mëdha në nder të Festës së Pavarësisë. Ajo që ka rënë në sy është fakti se