ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

musa

Deputeti i opozitës shpreh dëshirën për t’iu bashkuar Ramës: PS i pranon të gjithë! Deputeti i opozitës parlamentare, Nimet Musai ka shprehur hapur dëshirën për t’u bashkuar me Partinë Socialiste dhe për
Nuk ka hapsira te Milani, Musacchio e presin "krahë hapur" në Spanjë Ky sezon me shumë mundësi do të jetë i fundit te Milani për Matteo Musacchion. Hera e fundit që mbrojtësi argjentinas ka
Presion për votat, PD padit në prokurori drejtorin e ISHSH-së Partia Demokratike e Elbasanit ka paditur në prokurorinë e Elbasanit drejtorin e ISHSH-së Elbasan, Blendi Musai. Sip
E papritura në studion shqiptare, aktori shtrin në tokë LIVE moderatorin (VIDEO) Aktori i shumëpëlqyer i humorit, Irgen Çela ka qenë i ftuar ditën e sotme në ABC e Mëngjesit, ku ka rrëfyer shumë të pat
Humb betejën me COVID-19 djali i ish-deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Djali i të ndjerit ish-deputetit kosovar, Nimon Alimusaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e hidhur e ka bërë
Ndërron jetë nga koronavirusi edhe një tjetër person në Kosovë Ka ndërruar jetë edhe një pacient në Spitalin e Përgjithshëm të Gjilanit. Bëhet fjalë për xhaxhain e kryesueses së Ku
Një mrekulli! Musa Baculi u zgjua nga koma e sot feston 17-vjetorin (FOTO LAJM) Musa Baculi, i riu shkodran i cili preku zemrat e të gjithëve me historinë e tij, ka festuar sot 17-vjetorin. Lajmi ë
"Me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen", Artan Fuga komenton videon e Musa Ulqinit (VIDEO) Nga Artan Fuga Për të mirën e Partisë, me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen që ma japin njerëz të panj
Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme është ndarë nga jeta biznesmeni shqiptar Arian Musa. Lajmin e ka bërë të ditur Kryetari i Partisë Agrar
Musaschio drejt largimit nga Milani, rikthehet në La Liga Calciomercto raporton se mbrojtësi Musacchio duket i vendosur për t’u larguar nga Milani në fund të këtij sezon. Mbro
Vrau vajzën dhe dhëndrin, por u la i lirë? Babai i viktimës sqaron vendimin e gjykatës (FOTO LAJM) Në mëngjesin e 31 dhjetorit të vitit të kaluar, Osman Shaptafaj qëlloi për vdekje vajzën dhe dhëndrrin e tij, teksa teks
Njihuni me shqiptarin e parë që zgjidhet deputet pranë Parlamentit të Hamburgut Kandidati i Partisë Socialdemokrate (SPD) me origjinë nga Pozharani i Vitisë në Kosovë, bëhet deuteti i parë me origjinë
Tension te Milani, mbrojtësi refuzoi të hyjë në fushë ndaj Torinos Trajneri i Milanit Stefano Pioli nuk e ka kapërdirë lehtë refuzimin e lojtarit të tij Mateo Musakio në fund të pjesës së
Do luajë Ibra në derbi? Merret vendimi zyrtar Hamendësimet se Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në derbi morën fund. Suedezi është zyrtarisht në planet e Stefano Pi
Prokurorja më e re e SPAK, Doloreza Musabelliu betohet te Presidenti Meta Anëtarja më e re e SPAK, prokurorja Doloreza Musabelliu u betua para Presidentit të Republikës mesditen e kesaj te premt
KLP emëron "gruan e hekurt" prokurore në SPAK, vendimi i niset menjëherë Metës Keshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar sot me shumicë votash një prokurore për Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsi
Grabitet kambisti në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit, pranë vendit të quajtur “Rrota e Kuqe”, ku Naim Musa
Bënë dasmë me flamur, momentet më të bukura të çiftit që u ekzekutuan nga babai (FOTO LAJM) Vrasja e çiftit shqiptar më 31 dhjetor nga babai në Australi ka tronditur gjithë botën. Ata u përcollën në banesën e
U mori jetën vajzës dhe dhëndrit, çfarë po ndodh me babain mizor (FOTO LAJM) Dita e ndërimit të viteve ishte një tragjedi për familjen shqiptare në Australi. 55-vjeçari Osman Shaptafaj, qëlloi p
Lot e dhimbje, përcillet për në banesën e fundit çifti shqiptar (FOTO LAJM) Të afërm e familjarë janë mbledhur sot për të bërë homazhet e fundit për Veton dhe Lindita Musai, dy të rinjtë që sapo k