999 rezultate për

murrizi

Murrizi thumbon Ramën nga foltorja: S'më ka sjellë mami sekretare Deputeti Myslym Murrizi ka reaguar ndaj Ramës duke i përmendur se është me fat që ka ardhur në Tiranë me forcat e veta,
Murrizi ngre padi në Kushtetuese ndryshimet e Kodit Penal: U shkel rregullorja e Kuvendit Kryetari i grupit demokrat Myslim Murrizi depozitoi në Gjykatën Kushtetuese një padi për ndryshimet që u bënë në Kodin P
Rudina Hajdari shkarkohet me sherr, Myslim Murrizi vendoset në krye të demokratëve Rudina Hajdari nuk do të jetë më në krye të grupit demokrat pasi këta të fundit e kanë shkarkuar dhe kanë vendosur në ve
Murrizi sulmon ashpër PS-PD: Banda, shqiptarët të dalin e t’i marrin zvarrë! Deputeti Myslim Murrizi ka shpërthyer ndaj PD-PS, për pazar me reformën zgjedhore. Në studion e lajmeve, Murrizi tho
Murrizi: OSHEE po ndërron masivisht sahatet për të fshehur vjedhjet Deputeti Myslim Murrizi ka denoncuar në Facebook, lëvizjet e fundit të OSHEE, që sipas tij po mbulojnë vjedhjen që iu ës
''Këshilli Politik organ kopil'', Murrizi: Nuk e votojmë Reformën Zgjedhore Deputeti Myslim Murrizi ka komentuar mbledhjen e sotme të Këshillit Politik të përbërë nga përfaqësues të mazhorancës, o
Murrizi: Në prill 2020, Meta shkon sërish në "prehërin" e Ramës Myslim Murrizi, deputet i PD paralajmëroi lëvizje të re politike, në zgjedhjet parlamentare të 2021. I ftuar në emis
Murrizi me akuza në Kuvend për Ramën e Metën: Flisni me dashurinë e Lalzit dhe aleancës së ngjalave Deputeti Myslim Murrizi ka patur një reagim të fortë në lidhje me ndryshimet në Kodin Penal, dekretuar dje nga president
"Jemi bërë si në kohën e Haxhi Lleshit", Murrizi hedh akuza nga Kuvendi Ditën e sotme Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur një seancë ndryshe për shkak të masave në kuadër të COVID 19. Gjatë fja
Përplasje mes deputetëve për lënien e pagës, Murrizi: Mos na hapni barkun me nisma revolucionare Kryeminsitri Edi Rama u bëri thirrje gjithë deputetëve të jepnin gjysmën e rrogës së tyre për tre muaj, me qëllim përbal
Rama i hoqi gjysmën e rrogës, Murrizi: Lekët më takojnë mua, e di unë kë ndihmoj! "Me parat që më takojnë mua e di unë se kë duhet të ndihmoj se nuk jam soj sez pa njerëz, të afërm, miq e shokë që në kë
Murrizi thumbon ashpër Ramën e Bashën në Kuvend: S'dihet ça bëhet kur ia pi ujin Myslim Murrizi gjatë fjalës së tij në seancën plenare nuk i ka kursyer thumbat ndaj kryeministrit Rama dhe kryedemokrati
Murrizi sulmon hapur Anti-KÇK-në: Iu keni dhënë makina të blinduara çdo halabaku Deputeti i opozitës Myslim Murrizi ka komentuar nga Kuvendi aktin normativ në lidhje me KÇK-në dukee konsideruar thjesh
175 të dënuar lirohen, miratohet në Kuvend amnistia Kuvendi votoi me 102 vota pro, 2 kundër dhe 1 abstenim, duke miratuar amnistinë për të dënuarit. Deputetët me shumicë
Myslim Murrizi sulmon keq PS me "Zogun e Tiranës": Turp! Po mblidhte vota për ju Pak javë më parë, në median shqiptare bëri bujë arrestimi i “Zogut të Tiranës”, i cili vazhdon të jetë në burg me akuzat
Incident në Kuvend, ministrin Sandër Lleshajn e lënë pa karrige (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur ditën e sotme ku nisi sesioni i ri parlamentar ku ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbeti pa k
Paralajmërimi i fortë i Murrizit: Opozita Parlamentare 0 vota reformës zgjedhore! I ftuar në Top Channel, në studion e emisionit “Top Talk”, ishte deputeti Muslim Murrizi. Gjatë fjalës së tij ai u shpre
Kujtim Gjuzi dhe Myslim Murrizi, drejt ndëshkimit për diskriminim! Zbulohet arsyeja Deputeti Kujtim Gjuzi dhe nënkryetari Kuvendit, Myslim Murrizi, mund të ndëshkohen për përdorimin e gjuhës së urrejtjes
Krah për krah me socialistet, Murrizi i qeshur pozon sportiv krah deputeteve (FOTO LAJM) Deputeti Myslim Murrizi është një ndër demokratët i cili ka marrëdhëniet më të mira me deputetët e PS. Fotografi Agim
Murrizi: Disa hajdutë të korrin jonxhë në Tërbuf Gjatw seancws sw sotme plenare, deputeti Myslim Murrizi nga foltorja e Kuvendit foli për zgjedhjen e anëtarëve të Gjykat