999 rezultate për

murray

Nadal-Djokovic, finalja e Wimbledon Dy tenistët më të mirë në botë për momentin, Rafael Nadal dhe Novak Djokovic do të takohen sërisht në finalen e Wimbledo
Shtyhet procesi ndaj Conrad Murray Një gjykatës ka shtyrë procesin gjyqësor ndaj Dr. Conrad Murray, mjekut që pretendohet se vrau Michael Jackson, nga data
Janet: Dr Murray pergjegjes per vdekjen e Majkellit Motra e mbretit të popit Michael Jackon Janet ka akuzuar mjekun personal te tij si përgjegjësin kryesor p
Murray eliminon Federerin nga Masters Cup Britaniku Andy Murray ka eliminuar Roger Federerin nga turneu Masters Cup në Shangai, pas rikthimit në dy sete