999 rezultate për

muriqin

E BUJSHME/ Manchester United ofertë zyrtare për Muriqin Vedat Muriqi mund të jetë futbollisti i ri i Manchester United. Këtë e konfirmon portali turk "Fotospor", që zbulon s
Oferta permanente për Muriqin, Fenerbahçe cakton çmimin Tottenham kërkon me ngulm Vedat Muriqin. Mediat turke bëjnë me dije se Jose Mourinho e sheh si zëvendësuesin ideal të Ha
Akuzohet se e mori qëllimshëm kartonin e kuq, pritet dënimi për Vedat Muriqin Këshilli Ligjor i Federatës së Futbollit të Turqisë ka bërë të ditur se ndaj Vedat Muriqit është hapur procedurë disipli
Tottenham nuk heq dorë nga Muriqi, gati të "derdhë" 20 milion euro Klubi anglez nuk e ka ndërmend të heq dorë nga sulmuesi kosovar, i cili po shkëlqen me Fenerbahçen Tottenhami nuk e k
Ylli Brazilian i mahnitur nga Muriqi Futbollisti brazilian, Luiz Gustavo i cili aktualisht është pjesë e skuadrës së Fenerbahces, ka folur në lidhje me shoku
E kërkon Tottenham, presidenti i Fenerbahçe merr vendimin për Muriqin Vedat Muriqi nuk do të largohet nga Fenerbahce gjatë merkatos së janarit. Presidenti i skuadrës turke, Ali Koç ka bll
Refuzohen dy ofertat e ardhura nga Premier League për Vedat Muriqin Sirenat britanike për Vedat Muriqin sa vijnë e bëhen më konkrete. Dëmtimi i Harry Kane mund ta afrojë sulmuesin e për
Dy klube angleze dorëzojnë ofertat për Muriqin Ferudin Nigdelioglu, gazetar turk e ka konfirmuar se dy klubet angleze, Tottenham dhe Burnley kanë dorzuar ofertat e tyr
Interesimi i madh për Muriqin, Fenerbahçe i vendos çmimin (FOTO LAJM) Vedat Muriqi tashmë e ka një çmim. Mediat në Turqi raportojnë se Fenerbahce kërkon një shifër prej 40 milionë eurosh për
Europa në lëvizje për Muriqin, në sulm edhe rivali i Realit dhe Barçës Vedat Muriqi është një ndër lojtarët më të përfolur në merkato. Klubet ë shumta janë vënë pas sulmuesit të Kosovës, i ci
Një tjetër ekip i Premierligës kërkon Muriqin Sulmuesi kosovar po pëlqehet nga klubet angleze, të cilas po e vëzhgojnë atë përmes skautëve të tyre. Klubi i fundit që
Mourinho këmbëngul për Muriqin Para disa ditësh është raportuar që Mourinho kishte dërguar njerëz për ta përcjellur futbollistin kosovar Vedat Muriqin.
Tottenham rrit "marshin" për Muriqin, bën gati ofertën zyrtare Tottenhami i Jose Mourinho është duke u përgatitur për t’ia bërë një ofertë zyrtare sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Ve
Lazio gati 20 milion euro për Muriqin "Biancocelesti" synojnë ta mposhtin konkurrencën e Tottenhamit, i cili është klubi më i interesuar për sulmuesin e rrezi
"Vedat Muriqi më konfirmoi se mungon katër javë" Ridvan Dilmen ka konfirmuar se ka biseduar në telefon me Vedat Muriqin rreth lëndimit të lojtarit shqiptar. Ish-futbo
E BUJSHME/ Tare synon ta sjellë Muriqin te Lazio Lazio ka nisur të mendojë seriozisht për ta sjellë Vedat Muriqin në ekip. Sulmuesi i Kosovës dhe i Fenerbahçes në Turqi,
Berisha për Muriqin: Do na mungosh, do fitojmë për ty Futbollistët e Kosovës nuk e kanë pritur mirë lajmin që Vedat Muriqi do të mungoj në dy ndeshjet e ardhshme. Ndër të
Inter hyn në garë për Muriqin Inter është bërë klubi i fundit që tregon interes për sulmuesin e lakmuar të Fenerbahce, Vedat Muriqi, raporton gazeta t
E BUJSHME/ Interi kërkon Vedat Muriqin Vedat Muriqi është duke kaluar një formë të shkëlqyer sportive në kampionatin turk. Sulmuesi shqiptar është një titul
Tifozët turq shohin ëndrra, duan Muriqin në Kombëtaren e tyre Vedat Muriqi është bërë njëri prej sulmuesve më të mirë në Turqi falë formës së shkëlqyeshme që po e kalon në skuadrën e