999 rezultate për

muriqin

E BUJSHME/ Muriqi ka pranuar ofertën e ekipit anglez Fenerbahçe do ta ketë shumë të vështirë të mbajë në skuadër Vedat Muriqin këtë verë. Bomberi i Kosovës është shndërru
2 gola në 9 ndeshjet e fundit, mediat turke kritikojnë Muriqin Mediat turke nuk janë përmbajtur në kritika të ashpra ndaj sulmuesit kosovar të Fenerbahçes, Vedat Muriqi, i cili i ka s
Skuadra franceze futet në garë për Vedat Muriqin Edhe një skuadër është shtuar në listën që kërkojnë shërbimet e sulmuesit Vedat Muriqi. Pas shumë klubeve nga Premier
Tottenhami ofron vetëm pesë milionë euro për Muriqin Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”. Por, ofert
Fenerbahce merr ofertën e parë nga Tottenham për Muriqin Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmues
Oferat për Vedat Muriqin, reagon agjenti i futbollistit të Kosovës Agjenti i sulmuesit të Fenerbahçe Vedat Muriqi ka thënë se nuk është befasi që Tottenhami e kërkon klientin e tij. Pr
Preferohet nga Inzaghi, Tare nis sulmin për Muriqin Simone Inzaghi do një gjigand për sulmin te Lazio dhe për të kënaqur trajnerin e tij, drejtori sportive Igli Tare në pam
Mourinho rrit tensionin ndaj bordit të "spurs" për Muriqin Mediumi turk ‘Takvim’ dhe disa mediume angleze kanë shkruar që trajneri i Tottenham, Jose Mourinho është duke bërë presi
E BUJSHME/ Napoli futet fuqishëm në garë për Vedat Muriqin Napoli ka nisur përpjekjet për të transferuar sulmuesin e Kosovës Vedat Muriqi. Media e futbollit turk “Fanatic” rapo
Tottenham rrit ofertën për Vedat Muriqin Vedat Muriqi pritet të largohet nga Fenerbahce gjatë afatit kalimtar të verës. Sulmuesi nga Kosova ishte shumë i kërk
Fenerbahce cakton çmimin për Muriqin Fenerbahce duket se ka vendosur që në këtë verë ta shesë Vedat Muriqin. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës po tregon
Dy klubë të mëdha në garë për Muriqin Vazhdon interesimi i Lazios për Vedat Muriqin. Sipas "Corriere dello Sport", drejtori sportiv i Lazios Igli Tares k
Tare përgatit ofertë të madhe për Muriqin Vedat Muriqi vazhdon të jetë njëri nga futbollistët më të kërkuar në Evropë. Lazio prej kohësh ka kërkuar shërbimet e
Falcao mund Muriqin, Galatasaray triumfon pas 20 vitesh në shtëpinë e Fenerbahces (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Galatasaray ka dhuruar gjithçka që te dhuna spektakëli e deri te emocionet, shkru
Për Muriqin hyn në garë edhe Lazio Edhe Lazio është futur në garë për të blerë Vedat Muriqin. Klubi italian u interesua për sulmuesin e Fenerbahçes dhe
Leicester piketon Muriqin, dërgon agjentë në Turqi Leicester City është vënë në kërkim të Vedat Muriqit. Dyshja e Fenerbahce, Ozan Tufan dhe Vedat Muriqi janë identifik
Edhe një klub tjetër nga Premier League shfaq interes për Muriqin, e ndjekin në stadium Klubet e njohura evropiane janë vënë pas Vedat Muriqit, ndërsa së fundmi edhe Brightoni është futur në garë. Sulmuesi
Oferta prej 28 milionë eurove e klubit anglez për Vedat Muriqin refuzohet nga Fenerbahce Fenerbahce është lëkundur nga Burnley, që kanë ofruar 28 milionë euro për Vedat Muriqin, por sërish kjo ofertë edhe pse
E BUJSHME/ Manchester United ofertë zyrtare për Muriqin Vedat Muriqi mund të jetë futbollisti i ri i Manchester United. Këtë e konfirmon portali turk "Fotospor", që zbulon s
Oferta permanente për Muriqin, Fenerbahçe cakton çmimin Tottenham kërkon me ngulm Vedat Muriqin. Mediat turke bëjnë me dije se Jose Mourinho e sheh si zëvendësuesin ideal të Ha